Wpis z mikrobloga

@DonVittorio: oczywiście () ale i tak spodziewałem się go w pierwszej wiadomości pod postem.
A tak na serio to nigdzie mi się nie chce biegać do sklepach i użerać się z ludźmi którzy tam pracują. Nie znam się na zapachach dla różowych a mam znaleźć coś na prezent więc proszę o pomoc. Śmiesznie też musi być więc jak owy wyciąg z fiuta byłby do
  • Odpowiedz
@Ragnarocers: tutaj nic ciekawego się nie dowiesz, pytasz np o jakies męskie perfumy to wysyłają do poradnika, o damskie sam widzisz jaka reakcja, ten tag zrobił sie targowiskiem dla rozbiórek... Kręcą biznes a jak coś sie pytasz to sie ch*ja dowiesz
  • Odpowiedz
  • 0
Powiedzmy tak do 500zł Jeżeli ktoś poleci coś powyżej tej kwoty to będę starał się dorwać kilka odlewek tak po 10ml z każdego aby młoda sobie wybrała to co jej najbardziej przypasuje
  • Odpowiedz
@Reevder:
Na prawdę oczekujesz na takie pytania innej odpowiedzi?

pytasz np o jakies męskie perfumy to wysyłają do poradnika

XD, zazwyczaj takie pytania brzmią
"Hej co dla osiemnastolatka żeby wyrywać cipy, w 5 sekund po zaaplikowaniu najlepiej żeby same przychodziły"
Człowieku, perfumy są kwestia indywidualnych upodobań najczęściej, a ty oczekujesz, że napiszesz na tagu jak leniwy #!$%@? i nagle 10 osób z miłą chęcią wypisze ci 25 perfum (gdzie o matko
  • Odpowiedz