Wpis z mikrobloga

@Bushido90: Witam wszystkich Mirków! Naprawdę potrzebuję dziś waszej pomocy... dołączyłem do #przegryw .
09.02.2020 zostałem napadnięty, jak się później okazało przez kochanka mojej żony i jego kolegę...
wszystko nagrała kamera, którą mam w samochodzie. Już dawno przyzwyczaiłem się, że ją mam i o tym zapomniałem.
Dziś kiedy uświadomiłem sobie, że wszystko się nagrało, okazało się, że pliki na karcie microSD zostały już zastąpione nowymi.
Całą niedzielę spędziłem na SOR ze złamaniem, pózniej na policji.
Może jest ktoś kumaty wśród Mirków i jest w stanie pomóc odzyskać mi te nagrania.
Jeśli istnieje jakiś program, który osoba niemająca problemów z obsługą komputera może wykorzystać żeby samodzielnie odzyskać te pliki będę również niezmiernie wdzięczny.
Jeszcze raz proszę o pomoc i plusy dla zasięgu.

PS. Poszukuję jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów w Gdańsku.
PS. 2 Przepraszam za spam tagami, to dla zasięgu.

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #zalesie #p0lka #logikarozowychpaskow #pcmasterrace #programowanie #informatyka
  • 7
@Bushido90: tak jak odzyskanie danych to problem, to nadpisanych może być arcyproblem
Ale przynajmniej rozwód koniecznie! z orzeczeniem o jej winie i nie idź na żadne ugody
pamiętaj że jak się rozstaniecie polubownie, a ona straci środki do życia to w tym pięknym kraju może cię podać o alimenty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)