Wpis z mikrobloga

@MasterVegito Jestem na #nofap nie chcę tracić energii. A to myślenie o byłej jest spowodowane tym, że mieliśmy bardzo rozwinięty związek i te zagadywanie do lasek mnie męczy. Poza tym to ona pierwsza wysłała mi zapro do znajomych i rozpoczęła konwersację, zawsze pisała pierwsza. Przez tinderówy, które dostają 500 wiadomości dziennie zaczynam za tym tęsknić. Jedyne wyjście to usunięcie apki, bo jednak wolę jak dziewczyna sama wykazuje inicjatywę i zainteresowanie. Jak nie
@Still22lvlCrock Chodzi o to, że dziewczyny z zagranicy zawsze do mnie pierwsze pisały. Polska to jakiś #!$%@?łek, gdzie księżniczka w ogóle nie napisze pierwsza albo w ogóle nie odpisuje. Pytałem kolegi chada i napisał mi, że do niego też w #!$%@? rzadko pierwsze pisały, więc coś jest na rzeczy. To nie jest normalne. Dziewczyny z zagranicy zawsze prawiły mi komplementy, zagadywały a w polsce jak w lesie #!$%@?. Idę sobie zrobić kawę,
@Davidozz no zagraniczne są otwarte, zagadują ale nie ugotuje, nie posprząta, chce żeby facet to robił. Z seksem i wyjściami na imprezy nie ma problemu tego masz dużo i nie ukrywają tego. To jest fajne tylko na chwilę a nie LTR.