Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kubelek_klasik: Phoenix jest w ogóle fajnym przykładem dla tych, którzy pieprzą że nie da się być weganinem zbyt długo, bo nie da się w ten sposób dostarczyć wszystkiego czego ciało potrzebuje i się w max kilka lat wyniszcza. A tu przychodzi taki Joaquin, weganin od urodzenia który swoim wyglądem wszystkiemu temu zaprzecza.
Szanuję gościa w opór.
@CytrynowySorbet: to nie jest tak, że każdy na tym wyjdzie dobrze. Tak są osoby, których organizm dobrze znosi dietę wegańską, ale żywienie to bardzo indywidualna sprawa. Generalnie prawdą jest, że większość ludzi je mięso w zbyt dużej ilości, ale całkowite go wyeliminowanie też nie jest dla większości ludzi zdrowe.
@Aemeth: ja od diety wegańskiej nie jestem żadnym ekspertem, bo sam jestem mięsożercą, więc wszystko co napiszę to tylko moje przypuszczenia, ale wydaje mi się, że jeśli tylko dieta będzie dobrze zbilansowana to nie będzie szkodzić. Bo jasne że są osoby, którym taka dieta niszczy zdrowie, ale one zazwyczaj nie mają pojęcia co powinny jeść żeby było zdrowo i jedzą byle co, byle było wegańskie i dało się tym najeść. I
Bo jest weganinem od małego, mówi rzeczy zgodne z prawdą poparte badaniami, bierze udział w wydarzeniach aktywistów wegańskich. Ten temat jest czarno-biały, jesz produkty odzwierzęce = przyczyniasz się do degradacji środowiska. To nie jest temat polityczny gdzie mają znaczenie opinie i przekonania, fakty to fakty.


@kubelek_klasik: Ciekawostka, Ricky też jest weganinem i lewakiem