Wpis z mikrobloga

Muszę się z wami czymś podzielić.Może jestem jakiś staroświecki,ale kompletnie nie rozumiem fenomenu tego netflixa,hbo go i innych platform oferujących oglądanie filmów i seriali przez internet.To jest strasznie niewygodne a ich repertuar to głównie ich własne produkcje.Jedyną prawidłową i najwygodniejszą formą oglądania filmów jest dla mnie kanapa i telewizor a nie jakieś smartfony,logowanie się przez internet do jakiś platform i wyszukiwanie seriali czy filmów.To nie jest żadna alternatywa dla telewizji.
I muszę tutaj posłodzić Canal + bo to jedyny i ostatni prawdziwy kanał filmowy,z najlepszymi premierami z różnych studiów i najbardziej zróżnicowanym repertuarem.Netflix czy HBO nie ma żadnego startu do Canal +
#canalplus
  • 16
@pracze-odrzenskie: ja tez jestem troche staroswiecki w tym temacie i ogladam tylko na ekino. netflixowe premiery sa szybciej niz na netflixie a filmy z canal plus juz sa tak stare ze dawno usuniete z bazy. wiec wszystko aktualne na czasie w jednym miejscu i za darmo.
@pracze-odrzenskie: ogladanie telewizji co prawda mialo swoj urok jak sie sprawdzalo program telewizyjny i szukalo najciekawszych pozycji typu jakies mega hity czy rytual regularnego ogladania seriali o konkretnej godzienie. sam z dziecinstwa pamietam wyczekiwanie kolejnego odcinka twin peaks. ale teraz? nie specjalnie jest co ogladac w tej telewizji oprocz i tak #!$%@? nieobiektywnych wiadomosci. netflix sam w sobie jest #!$%@? i abonament w wysokosci 30zl (???) dla np jedynego serialu ekskluzywnego
@kvgewhr:Właśnie a propos programu telewizyjnego.Nie ma nic lepszego,szybszego i wygodniejszego niż gazeta telewizyjna! Wystarczy szybki rzut oka w gazetkę i już wiesz co warto obejrzeć-wszystko ładnie uporządkowane,opisane ,gwiazdki przy każdym filmie(jedna-#!$%@?,pięć-wybitny),pełen przegląd kanałów na 3 stronach-no coś pięknego! Chwytasz pilota siedząc na kanapie i już wiesz na co przełączyć.
Jak ktoś mówi,że sprawdzanie programu telewizyjnego w internecie jest szybsze i wygodniejsze to chyba jest chory umysłowo-trzeba kliknąć w daną stację,potem kliknąć
@pracze-odrzenskie: Gazeta telewizyjna? To jeszcze gdzieś sprzedają takie rzeczy? ( _). Całe życie oglądałam telewizje, od kilku lat netflix, hbo i prime i platformy są nieporównywalnie lepsze. Duży wybór, oglądam co chcę, mogę zastopować kiedy chcę, a potem dalej oglądać od tego momentu. Uważam, że niewygodne jest szukanie w gazecie czy w ogóle coś leci fajnego, potem czekanie na program/film xD i jeszcze reklamy. Daj spokój.
@kvgewhr: normalnie dzielisz, nie masz z kin to na mirko dajesz info, ze chcesz dołączyć do netflix rodziny i zaraz ktoś się znajdzie. Potem ustawiasz przelew stały, dostajesz login, hasło i tyle.

Niewygodne to jest wyszukiwanie danego filmu, bo trzeba przeszukać
- hboGO,
- netflix,
- appletv+,
- horizon,
- itd.

Każdy ma przynajmniej jakieś z nich. Kiedyś apple miało wprowadzić usługę agregatora, ale im nie wyszło, bo wytwórnie samolubne i
@Wloczykij2: Poza tym ten Netflix to jest po prostu kurzy gnój:tam nic nie ma-ani filmów Kubricka,ani Kurosawy,ani nawet Nolana.To jest po prostu kpina.Powiem tak,chętnie zapłacę nawet 300 złotych miesięcznie za dostęp to jakiegoś sensownego portalu tylko mam takie drobne wymagania:
-pełne filmografie najlepszych reżyserów
-min.70 % premier kinowych
-wszystkie filmy z polskim lektorem
Nie CDA to shit z niską jakością i reklamami.Seansuj i ekino to jeszcze większy shit.
Dramat pany,dramat!