Wpis z mikrobloga

@senkjuseba: oj sporo tego jest na Netflix i praktycznie wszystko co najmniej dobre (a już na pewno mocno przebija się nad poziom zachodniego badziewia kręconego masowo). Polecam dawać lajki na Netflix to algorytm się uczy i sugeruje kolejne produkcje.

Ja oglądałem oprócz tego co wymieniłeś koreańską adaptację Desgnated Survivor - DS: 60 Days, Białe Noce, Męska rozgrywka, Life, Live i Black oraz Love Alarm. Pewnie by się coś znalazło jeszcze ale
  • Odpowiedz
@senkjuseba: Memories of the Alhambra było całkiem spoko chociaż raczej dla kobitek. Co prawda nie tylko z ostatniego roku, ale może też zainteresuje ciebie coś z mojej długiej listy do zobaczenia: Prison Playbook, Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, The Fiery Priest, My Mister, When the Camellia Blooms, Hotel del Luna. Z zaczętych Circle (2017)- fajny pomysł ale po 5 odc ciężko mi powiedzieć czy trafi na listę do polecenia.

Z tych
  • Odpowiedz
@darjahn: mogłabyś jeszcze przypomnieć jak nazywała się ta strona z azjatyckimi serialami? Już kiedyś polecałaś mi parę tytułów, ale niestety wszedł format i zagubiłem linka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@orzel1987: przydałoby się ale za to właśnie cenię sobie koreańskie produkcję że twórcy muszą kończyć wątki w ramach 1 sezonu i poza nielicznymi przypadkami jak świetny Chief Of staff kontynuacji nie mają.
  • Odpowiedz