Wpis z mikrobloga

@scotieb nie głupie xd patrząc na warunki jakie są w afryce dla niej to 2500 zł bedzie jak dla polki milion złotych,ale to też zależy od kraju no i najważniejsze pytanie jak ją tu sprowadzisz? xd
@morgiel Jak, dobre pytanie i gdzie ją znaleźć. Apki randkowe wydają sie ok i jak ma się trochę mózgu to przesieje się prostytutki których jest wiele i inne wadliwe kreatury.

Sprowadzenie jest chyba najtrudniejsze bo bilet drogi i wydaje mi się ze jak sama by zarobiła gdzieś na niego, nauczyła sie podstaw polskiego i przyleciała specjalnie do mnie to możnaby już z taką sobie układać coś.
@scotieb: jak głosi klasyk "miłość wszystko zwycięży" xd ja tam na bilet mógłbym jej dorzucić gdybym miał pewność że przyjedzie xd bardziej bym pomyślał o badaniu na HIV są w afryce miejsca gdzie jest więcej chorych niż zdrowych... tylko nie wiadomo czy by się nie obraziła jak od razu byś jej kazał iść do lekarza xd
@morgiel Co to hiv czy kradzieży kasy pewności nigdy nie będziesz miał, najlepiej wiadomo byłoby szukać na miejscu jakbyś był jakimś wolontariuszem pielęgniarzem (coś realnego) UNICEF czy innego gowna. Wtedy widzisz i dajesz jej staremu 1000$ i zabierasz czekolade do domu. Huk d*p p0lek - bezcenny.