Wpis z mikrobloga

pewnie już było 1000razy, ale ta wyszukiwarka wykopowa ssie. jakiej kamerki używacie do nagrywania jazdy na motocyklu? bo szukam po necie i już sam nie wiem. nie oczekuję niewiadomo czego, tym bardziej, że chcę dość budżetowo. najpierw myślałem o gopro 7 black. ale za droga jednak jak na moje potrzeby. później chciałem white bo za 600zl da sie wyrwać. ale jak doliczę koszt dodatków (czytaj między innymi obudowa i tak dalej) to się robi drogo. plus chyba white nie ma wymiennej baterii, co jest słabe. dlatego myślałem o Mi 4k. jakoś nagrywania i stabilizacji nawet ok, tanie dodatki, wymienna bateria. czyli wszystko co potrzebuje ma, ale czy ona jest jeszcze dostępna?

#kamerasportowa #motocykle #xiaomi
  • 17
@ImeNs: Posiadam firefly 8s, kupiona za 350zł. Dodać do tego jeszcze sugru, 2 baterie, mikrofon to pewnie wyszło ponad 400zł. Nie zacina sie, jakość do ceny idealna Na start jest wystarczająca. Jeśli zamierzasz wrzucać na youtube to i tak jakość dość mocno spadnie. Trzeba trochę zaparcie jak chcesz coś wiecej nagrywać, do tego jeszcze montaż.
Trzymaj link do kumpla filmików. Nagrywa właśnie firefly 8s. Jakość dość mocno spada przez render youtuba.
@dawid131: nie wiem, czy to kwestia jakości filmiku na yt, czy co, ale ogladałem jakiś filmik twojego znajomego i dla porównania luczyna jak nagrywał kamerką eagle. i mam wrażenie, że ten orzełek lepiej nagrywa niż 8s. hmmm. ciężkie wybory gdy się nie chce wydać dużo kasy :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImeNs: Zobacz na GoPro Hero 2018, ten sam hardware co w Hero 5 Black ograniczony softowo, ale można bez problemu wgrać soft od Hero 5. Jakiś czas temu udało mi się wyhaczyć taką przerobioną używkę za 600zł w komplecie z kartą 64GB i zapasową baterią.
@dawid131: a to tego nie wiedziałem. widzisz, człowiek co chwilę dowiaduje się czegoś nowego. jak miałbym gdzieś taki filmik na wirtualnym dysku, to możesz udostępnić. jak nie, to nie wymagam żebyś przy tym siedział i poświęcał swój wolny czas. ;)

@dam

GoPro Hero 2018

#!$%@?, nawet nie widziałem że takie coś jest. czy mogę ten model porównać np do nowej 7 white? bo cena była by taka sama. jeśli tak, to
@ImeNs: ja mam mi yi 2k. musialem zamontować na szczęce, bo z boku jazda >100kmh powodowala bol karku :) wiatr próbował mi obrócić głowę (jeżdżę nakedem).
Zauważyłem ma jedną ważną zaletę - jest biała i zazwyczaj każdy widzi, że mam kamerkę i jedzie bardzo grzecznie :D usuwa się :D nie blokuje :D zdarzeń jest zdecydowanie mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barteck: żeby jeszcze dało się te mi kupić :( i też mam nakeda. i z racji budowy kasku będę musiał mieć zamontowaną ją z boku. za to z drugiego jest intercom, to moze sie wyrówna :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
żeby jeszcze dało się te mi kupić :(

@ImeNs: Jak coś to mam mało używaną yi 2k, w sumie objechała ze mną Rumunię dwa lata temu i leży na półce i się kurzy. Tak że możemy się dogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kion: Też mi możesz podesłać. Gdzie idzie ją wyrwać za 500 zł? Polowałem kiedyś na nią przez dłuższy okres czasu i najniższa cena, którą odnotowałem to 600 zł z banggood. Jak stabilizacja w niej, żywotność baterii?