Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Nie polecam lodowiska przy Legionów.
Miejsce jest zaniedbane, drogie, lód jest w fatalnym stanie i nie nadaje się do jazdy.
Po za tym, zazwyczaj przebywa tam (w pakiecie z fatalnymi warunkami) grupka patusow w wieku ~16 low skilli którym ktoś chyba wmówił że są freestylerami czy coś bo chyba o to w tym cyrku chodzi. Gówniarze nie bardzo potrafią hamować czy jechać zakrawędziowanym. Za to mają wielkie pretensje do kobiet które nie uskakuja przed nimi gdy oni "#!$%@?ą". Mają również pretensje gdy zwróci się im na to uwagę. Gdyż wirtuozi lodu i stali twierdzą że "jedni jeżdżą lepiej inni gorzej" co usprawiedliwia wszystko i można właściwie się rozejść bo wiadomo mr. IceTestosteron wszystko wyjaśnił.

Obsługa jest tragicznie głupia i niepoważna bo w dupie ma sytuację takie jak przytoczona. Czy gdy młody patus który nie umie się zatrzymać w miejscu skacze nad dwoma leżącymi na tafli. tymczasem klienci w strachu o swoje zdrowie i swoich pociech z politowaniem patrzą na ten "cyrk". Bądź gdy kobieta w wyniku nieumiejętnej jazdy gówniarza rozbija sobie głowę na lodzie. Bez reakcji.

A ja się dziwiłem że ludzie średnio przepadają za lyzwami a w Polsce całorocznych lodowisk jest jak na lekarstwo.

Wiem że nie jest tak wszędzie bo w Krakowie mam zupełnie odwrotne doświadczenia i ludzie tam jeżdżący mają zarówno skill, odrobinę pokory a lodowiska są przygotowane na przyjęcie klientów bez zastrzeżeń. Czyli da się.

Tyle mojego bólu dupska oraz wstydu za moje rodzinne strony.
#tarnow #patologiazmiasta