Wpis z mikrobloga

"taniec towarzyski" Towarzysz Bosak mam nadzieję świetnie tańczy bo taki kuc to raczej potrafi jedynie podnieść dupę do hymnu. Trochę to dziwne, że prawniczka spotyka się i bierze ślub z 40-letnim kucem bez wykształcenia.
#bolecnaboku incoming.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@MichalLachim: jak człowiek beż doświadczeń życiowych ma być dobrym wodzem? osobiście wolę prezydenta homoseksualistę niż 37-letniego prawiczka. Bo przed ślubem, zgodnie ze swoją religią, nie miał żadnych grzesznych doświadczeń ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@MichalLachim: gdybym był złośliwy, to zwróciłbym uwagę na zbieg okoliczności, w którym gość, z którego była zawsze beka, że w życiu cipki na oczy nie widział, a zawsze mówi ludziom, co mają robić w życiu prywatnym, nagle bierze ślub na chwilę przed tym, jak stwierdzono, że trzeba go wysłać na kandydata na prezydenta
ale to tylko bardzo złośliwa osoba zwróciłaby na to uwagę. tym bardziej, że jest to, z pewnością,
  • Odpowiedz
@neib1: Tak, na pewno zorganizował ślub w jeden miesiąc po prawyborach, bo przejął się krytyką troli internetowych. Beka z waszego toku myślenia.
  • Odpowiedz
na pewno zorganizował ślub w jeden miesiąc po prawyborach


@kkusss: nie no. ja mówię, że zbieg okoliczności. ciekawy po tylu latach w celibacie, ale spoko. szanuję - ja nie jestem złośliwy
gdybym był, to bym też się ciekawił, czy jest dziewicą, albo bym pytał, czy w takim wieku, przez tyle lat bez bzikania i pałowania wiplera, bo boge nie pozwala, nie ma problemów z erekcją lub przedwczesnym wytryskiem
ale taki
  • Odpowiedz