Wpis z mikrobloga

Witam. Od niedawna czyniłem pewne kroki by wstąpić do tej elitarnej jednostki zwanej WOT-em, ale niestety pani psycholog dwoma maźnięciami swojego długopisu szybko ostudziła mój zapał widząc przeciwwskazania do pełnienia służby. Warto się odwoływać? Ma to większy sens? Myślicie, że spora część tych odwołań jest rozpatrzona pozytywnie? Poza tym czy opłaca się tam pchać? Jak wyglądają te wasze zjazdy?
#obronaterytorialna #wojsko
  • 22
  • Odpowiedz
@bartlomiej-n77: oni generalnie tak mówią, bo psycholodzy to niezbyt inteligentni ludzie. Wybitnych psychologów jest jak na lekarstwo, ale oni nie zajmują się projekcją swoich niedoborów na innych, rozwiązywaniem testów i wróżeniem z fusów na podstawie cyferek jako wyników tychże testów.
Inna sprawa, że najwyraźniej się nie nadajesz.

elitarnej jednostki zwanej WOT-em


i teraz nie wiem, czy jesteś trollem.
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: te pytania były dość dziwne. Wielu sytuacji w nich ukazanych nie przeżyłem, a oni każą mi napisać co bym czuł lub jakbym się zachował. Pewnie to wiecie, ale oprócz testu osobowości był jeszcze test matryc (podobno ma on określić mniej więcej iq) oraz test na zręczność i jeszcze jakis jeden który służył sam nie wiem czemu. Generalnie doczepiła się rzeczy którą można powiedzieć każdemu.
  • Odpowiedz
ale wtedy byłem tak zdenerwowany i zawiedziony że jedyne na co miałem ochotę to pociąg do domu.


@bartlomiej-n77: i tylko utwierdziłeś ją w przekonaniu, że miała racje. wystarczyło zapytać o co konkretnie chodziło, po twoich wyjaśnieniach - jeżeli byłyby konkretne - zmieniłaby decyzje. jak się odwołasz tez konkretniej pod tym co zawaliłeś Cię przetrzepią.

te testy z jednej strony to gówno, przechodzi dużo patoli, osób po narkotykach - zaznaczą sobie, że
  • Odpowiedz