Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: Możliwe, szczerze nie wiem w jaki sposób to może działać dokładniej. Konto tam zakładałem bardzo dawno temu i myślałem że są jakieś działające zabezpieczenia w stylu "nie jestem robotem" :)
@pierogu: Ale gwałty, znaczy się seks niespodzianka, z ubogacaniem kultury kosztem rodaków to już ich wartości. (σ ͜ʖσ). Poza tym w ogólnym rozumowaniu lewica = feministki, więc ciężko będzie się wam wykręcić. Z innej beczki jakoś ciężko mi sobie wyobrazić nietoksyczną relację opartą na lewicowych wartościach...otwarte związki, kontrolowane zdrady, poliamoryzm, samotne matki ().
Film o kosmicznych pedałach skaczących w rajstopach (Avengers) ma taką samą ocenę jak ojciec chrzestny, żenada.


@wielad: to już jest akurat kwestia tego, że oceny są wspólne. Oba filmy są bardzo dobre i spełniają oczekiwania W SWOIM GATUNKU, ale nie da się ich de facto ze sobą porównać, to jakby dyskutować o wyższości Lamborghini Aventador nad Fiatem Ducato - oba to samochody, oba są włoską marką, ale zostały stworzone do zupełnie
@wogx: Ta, bo najlepiej uderzyć w jakieś bicie itp., a są na wsiach jeszcze tradycyjne rodziny, gdzie facet przynosi do domu pieniądze, a kobieta zarządza domem. Tak wiem, nie jest to aspiracja wielu kobiet obecnie, ale są jednostki które chcą się realizować w ten sposób, bez szukania jakiś emocji i seksów na boku. Poza tym można też być po środku i obstawiam, że duża ilość rodaków jest gdzieś po środku jak
@wogx: Jak by nie patrzeć otwarte związki są poza prawem i raczej nie jest to norma ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie guzik mnie to obchodzi jak ktoś żyje, nawet 2 ruchających się facetów, póki mi z tym w dupę albo do telewizora ( którego co prawda obecnie nie mam ) na manifestacjach nie wchodzą.