Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Ciężki temat kupić coś z doków co zagra w miarę poprawnie za te pieniądze. A co dopiero jeśli ma być bezprzewodowe. Jeśli cena jest nie do ruszenia to kupiłbym chyba Klipsch R5 Wireless (na plus obsługa aptx). Ewentualnie można rozważyć coś z JBL jeśli nie przeszkadza Ci przebasowiony, zamulony dźwięk, np. model T115BT.

Jeśli chciałbyś zainwestować więcej to polecałbym takie marki jak Focal z modelem Sphear Wireless lub jeszcze nieco
@eternit_nie_wybacza: w słuchawkach na kablu płacisz tylko za driver, głośnik
w bezprzewodowych oprócz drivera masz jeszcze: baterię i moduł BT, moduł ładowania, plus często jeszcze osobne pudełeczko z baterią, która ładuje baterie pojedynczyk słuchawek (truly wireless)

nie ma bezprzewodowych słuchawek poniżej, no absolutne minimum, 2 stów, przy słuchaniu których nie będziesz zniesmaczony
@eternit_nie_wybacza: ja bym sprawdził te E10BT co napisałem wyżej.
Sam chciałem coś ostatnio do 250, po researchu wziąłem Anker Soundcore Life P2, ale bez podjazdu do moich E10 na kablu, które po 2 latach padły. Odesłem z powrotem i kupiłem na kablu, ale E50 tym razem, ale grają bardzo podobnie do E10.
Jakby chciał przznaczyć 4 stówy i na pewno bym chciał BT, to bym spróbował te E10BT z nadzieją, że