Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jego syn maczał w tym palce i Tusk go ostrzegł przed wpadką,
@UczesanyPedryl: ale wyjaśnij w jaki sposób jego syn maczał w tym palce? Dlaczego nie ma żadnych zarzutów?

też mnie śmieszy bo te wszystkie memy o Morawieckim były wałkowane z Rostowskim ale ludzie mają krótką pamięć dlatego na zmianę ruchają was w dupę.
Ruchają wlasnie dlatego ze takie dzbany jak Ty patrza na to nie zwracajac uwagi na kontekst. Rostowski byl ministrem finansow miedzy 2007 a 2013 w czasach kryzysu, nie mozna bylo utrzymac wydatkow bez zwiekszenia opodatkowanie, ja bym wolal ciecia wydatkow, ale jak widac to #!$%@? polskie glupie spoleczenstwo oczekuje ze panstwo bedzie robic za nie
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: No przed wyborami prezydenckimi Kaczyński ustalił taką strategię i teraz wchodzisz na wypok i czytasz ze Duda coś zawetował. Na 100% się postawił. Zuch chłopak. Tak było.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: problem, że nie ma wet wtedy kiedy miał stać na straży konstytucji i podpisuje nawet po nocy, niektóre z błędami albo bez vacatio legis. W szczegolności podpisał bubel o IPN. Zaprzysiągł pawłowicz i piotrowicza do tk a nie przyjął ślubowania od poprawnie wybranych sędziów itp. itd. Gość jest notariuszem na telefon jednej partii.
  • Odpowiedz
To teraz sprawdź sobie co wetował, cymbale.


Cymbałem to musiał być twój stary, skoro się połasił na taką raszplę.

Wetował od bzdur, po ustawy ważne (np. o reformie sądownictwa. Tyle tylko, że trzeba mieć trociny między uszami by tego nie widzieć.
@FrasierCrane:
  • Odpowiedz
No przed wyborami prezydenckimi Kaczyński ustalił taką strategię i teraz wchodzisz na wypok i czytasz ze Duda coś zawetował.


Widzisz, ignorancie. Nawet nie wiesz o czym w ogóle piszesz. Rozumiem, że kampania prezydencka to już dwa czy trzy lata temu się zaczęła. Sprawdź sobie ustawy o reformie sądownictwa i daty ich powstawania. Sprawdź reakcję prawej strony politycznego sporu. Jesteś typowym cymbałem, który bezmyślnie powtarza nieprawdziwe slogany, bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie.
@
  • Odpowiedz
Przypominam, że PiS wiedział o tym, że w kampanii będzie padał argument o niezależności Dudy i dostał weta, żeby w kampanii móc powiedzieć, jaki to on niezależny i nawet bardziej niż Komorowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przypominam, że Duda wetował już 2018r. i to mocno w niesmak PiS, ustawy sądowe, geniuszu...

@CzaryMarek:
  • Odpowiedz
Zaprzysiągł pawłowicz i piotrowicza do tk


@patool: Którzy mimo wszystko są poprawie wybranymi sędziami - poważną wadę ma tak naprawdę tylko trójka wybrana w miejsce prawowitych sędziów, którzy nie zostali zaprzysiężeni. Tj. można uważać za dublerów wszystkich nowych sędziów TK, bo zamiast ich wyboru prezydent mógłby zaprzysiąc tych właściwych, ale to IMO nieco naciągana interpretacja i taki najbardziej właściwy sposób posprzątania to stwierdzenie nieważności wyboru i ślubowania trzech dublerów i
  • Odpowiedz
@sredni_szu: zgoda, jednak biorąc pod uwagę narrację o kaście i odpolitycznianiu sądów oraz zwalczaniu pozostałości pzpr w sądownictwie są to himalaje hipokryzji i objaw niszczenia ustroju.
  • Odpowiedz