Wpis z mikrobloga

@Ainati kłamstwo - ja bardziej gardzę weganami. Ćpun sobie coś tak wstrzyknie, wciągnie, ale to na swojej melinie. I nie ma wpływu na moje życie. Żadnego
Za to weganie już parę razy mnie obrazili, chcą jakieś podatki dodatkowe na mięso dawać, więc oni ingerują bezpośrednio w moje życie.
Ćpun mnie nigdy nie zwyzywał, do tego oni sami się utylizują.
  • Odpowiedz
@joolekk:

Do narkomanów też nic nie mam, sami sobie życie niszczą

Twój mocno plusowany wysryw jest jeszcze bardziej bez sensu niż sam obrazek TVPiS.

1. Narkoman nie niszczy życia sobie lecz również swojej rodzinie, znajomym a nawet obcym ludziom których okrada bo nie ma za co ćpać. O skali marko dla społeczeństwa i gospodarki z powodu niezdolności do pracy i konieczności finansowania leczenia/więzienia nie wspominając.
2. Narkomani nie niszczą sobie
  • Odpowiedz
@pss8888:

Narkoman nie niszczy życia sobie lecz również swojej rodzinie, znajomym a nawet obcym ludziom których okrada bo nie ma za co ćpać.

No. Kolega mówił, że Tede wynosi za pazuchą ciuchy z F&F żeby zarobić na działkę, a Wojewódzki prostytuuje się na Centralnym.

O skali marko dla społeczeństwa i gospodarki z powodu niezdolności do pracy i konieczności finansowania leczenia/więzienia
Dutch - @pss8888: 
Narkoman nie niszczy życia sobie lecz również swojej rodzinie, zna...
  • Odpowiedz
@Ainati kłamstwo - ja bardziej gardzę weganami. Ćpun sobie coś tak wstrzyknie, wciągnie, ale to na swojej melinie. I nie ma wpływu na moje życie. Żadnego Za to weganie już parę razy mnie obrazili, chcą jakieś podatki dodatkowe na mięso dawać, więc oni ingerują bezpośrednio w moje życie. Ćpun mnie nigdy nie zwyzywał, do tego oni sami się utylizują.


@marv0oo: przetwórstwo mięsne jest jednym z głównych emiterow gazów cieplarnianych
  • Odpowiedz
@marv0oo: eee... uważasz że weganie wymyślili zależność popytu od ceny? zresztą, nawet jeśli nie zmieni fundusze tak pozyskane będzie można przeznaczyć na przeciwdziałanie waszej szkodliwej działalności.
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_ xD albo na 500+
Zmieni się tyle, że będzie więcej syfu na rynku
Najlepiej powieśmy się wszyscy, bo szkodzimy. Jak dalej będziecie tak postępować to ludzie zamiast się z was śmiać, będą was nienawidzić, już kiedyś była taka grupa, całkiem niedawno
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: Tylko że jak narkomana uratujesz i wyleczysz jego uzależnienie, to on to spłaci z nawiązką w podatkach.

Polska powinna iść drogą szwajcarską - kliniki w których można przyjmować legalnie Metadon w obecności pielęgniarek i aktywne programy pomocy społecznej, by zmienić życie tych ludzi na tyle, by nie musieli ćpać.

Doświadczenia z Portugalii i Szwajcarii pokazują, że taniej rozdawać czyste igły i dawać ludziom Metadon i przy okazji pomagać wyjść
  • Odpowiedz
sam #!$%@? mięso, ale nie mam niechęci do wegan, chyba że zaczynają gadać że mam nie jeść mięsa.

Do narkomanów też nic nie mam, sami sobie życie niszczą


@joolekk: Gdyby to rozłożyć na czynniki pierwsze to może wyjść, ze jednak nadal weganie i narkomanie mogą być na dole Twojej listy. Po prostu nikogo jakoś specjalnie mocno nie nienawidzisz.
  • Odpowiedz