Wpis z mikrobloga

@lilskii: No tak się zdarzyło, że konie zaczęły zdychac gdy władzę przejął nowy prezes, który nie miał absolutnie żadnego pojęcia o hodowli konii. Od tego samego czasu nikt nie chciał kupować tych koni na aukcjach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MotoFun: i zajebiście. 3,3 mln wydane na swoich. I takich państwowych spółeczek są setki. Wszystko poobsadzane swoimi.
  • Odpowiedz
@lukaschels: Jak cena bedzie dobra a produkt odpowiedni, to wszyscy koledzy prezesa by sie kulturalnie #!$%@? na jego prosbe. Trzeba byc naiwnym zeby wierzyc albo pisac takie wysrywy.
  • Odpowiedz
@Sabarolus: @Git: @chanelzeg: nie mam , ale mówiła mi to osoba ze środowiska koniarzy, a wiadomo oni sa specyficzny. Konia za 1,2 mln kupuje się dla samego faktu posiadania tak drogiego konia.
I moge w to wierzyć bo człowieka który w tym środowisku był od lat i z każdym znał się osobiście łącznie jakiś arabskimi książętami, może popsuć markę, do tego dołożyć jakieś dziwne manewry władz i mamy stadninę
  • Odpowiedz
nie mam , ale mówiła mi to osoba ze środowiska koniarzy, a wiadomo oni sa specyficzny. Konia za 1,2 mln kupuje się dla samego faktu posiadania tak drogiego konia.


@lukaschels: A nie wydaje ci się ze dużo, duzo bardziej prawdopodobne jest to, że #!$%@?ł nowy prezes, który nie miał absolutnie żadnego doświadczenia ani w zarządzaniu ani w zakresie hodowli koni? Uważasz, że to obojętne jest tkto zarządza przedsiebiorstwem generującym miliony złotych
  • Odpowiedz
kupuje się dla samego faktu posiadania tak drogiego konia


@chanelzeg: @lukaschels: i tutaj właśnie stary prezes robił to co powinien, znał kogo trzeba i dogadywał się z kim trzeba, aby stadnina była na topie, przyszedł PiS #!$%@?ł tam swojego pazioła i się okazało, że jednak znajomości i doświadczenie były ważniejsze. To jak zmienić TYLKO kolor opakowana Cola-Coli... niby napój ten sam, ale już się tak dobrze nie sprzeda.
  • Odpowiedz