Wpis z mikrobloga

Nie po raz pierwszy dzieje się tak, że moje posty z kotkami nie trafiają do gorących mimo posiadanych kilkuset plusów.
Tak się stało z dzisiejszymi kotkami link.
Nie wiem, czy to dlatego, że pozwoliłem sobie w nim na przypomnienie o dawnej sprawie dot. wstawienia grafiki do tagu #pierdzepokotach i ignorancji ze strony wykopu.
Skoro tak się 'bawimy' to... czas na kolejne koty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#smiesznekotki #koty #kitku na #dziendobryalbodobrywieczor
Tradycyjnie więcej #gif w komentarzach
pierdze - Nie po raz pierwszy dzieje się tak, że moje posty z kotkami nie trafiają do...

źródło: comment_1581005206ZOwLf98TpPAPvjuxjtmmj8.gif

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@pierdze: było chwile w gorących i zniknęło
Powiadomień z tagu już kolejny dzień nie dostałem

Moderacja usuwa z gorących, a potem się tłumaczą że algorytmy robią to same jak za dużo osób wrzuci cię na czarnolisto.
Jeśli to by była prawda, to by wynikało z tego że wystarczy ~5 osób które wrzucą na czarną liste i wpis znika z gorących przy kilkuset plusach XD


Przynajmniej tak wynika z moich statystyk https://www.wykop.pl/wpis/28800357/halo-moderacja-wykop-jak-to-jest-ze-moje-wpisy-zni/
  • Odpowiedz
@RJ45: ok, dzięki za wyjaśnienie, choć nie rozumiem, czemu czarnolistowanie kogoś miałoby mieć wpływ na obecność postu w gorących - oni go przecież nie zobaczą tam, a są tacy, co chcieliby dostać słodką porcję kotków.
  • Odpowiedz
@pierdze: to jest tylko wytłumaczenie żeby nie napisać wprost że memy które szkalują moderacje i nie podpadają pod łamanie regulaminu (albo coś im się nie podoba) są ukrywane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz