Wpis z mikrobloga

  • 0
@Konkol ja pracuję 5 lat ale w nowej od końca listopada i Boss się #!$%@? że jeszcze nic przeze mnie nie zarobił i jest w plecy xDDD NO #!$%@? KIEDY MIAL ZAROBIC JAK PRACUJE OD KONCA LISTOPADA A WGRUDNIU PRACOWALISMY NIECALE 2 TYG xd
@Marcel133: 10lat w tym gównie siedzę. Twoje słowa powtarzam już od dłuższego czasu i tak się czaję właśnie. Ale teraz znów wróciła sytuacja i mam wrażenie,że się rzeźbi w gównie - tylko już nawet nie ma z czego bo tego gówna brakuje ¯\_(ツ)_/¯
@Marcel133: to też nie jest mój pierwszy luty i co roku jest ta sama gadka- OJ W TYM ROKU TO WSZYSTKO #!$%@? ZOBACZYCIE, TAK ŹLE JESZCZE NIE BYŁO. też mam depresyjne nastroje, myślę o przebranżowieniu itp itd.
@Marcel133: Wszyscy marudzili że styczeń gówniany a dzisiaj sobie sprawdziłem wypłaty kierowców to za głowę się złapałem ile zrobili km i ile zarobili (nie, nie jeżdżą z kilometra) typy po 19 dni w trasie i po 8k zarobili
@JudzinStouner u mnie narazie automotiv nie zwolnił, wszystko jeździ w ten początek lutego, wręcz dzisiaj przyszedł mail od klienta że musi dołożyć nam jedno kółku na Czechy bo mają takie ilości zamówione.