Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@tell_llet czytając wpisy jego fanów zauważam, że idiotów przybywa. Natomiast Zięba ciut się zdenerwował całą kampanią, bo to się odbija na biznesie. Większość klientów to nazwijmy rzeczy po imieniu, ludzie biedni dla których wydatek na Visanto stanowi poważną kwotę w budżecie. Jak Zięba nie będzie pozyskiwał nowych to biznes trochę podupadnie. Stąd ostatni wpis.
bijotai - @tellllet czytając wpisy jego fanów_ zauważam, że idiotów przybywa. Natomia...

źródło: comment_1580987601ev5DBCLTOtm7nYldjUPCIj.jpg

Pobierz
via Android
  • 3
@0_Stalker jego fani zakrzyczą każdego... Chociaż na zamkniętych grupach fanatyków Zięby informacja o tym, że NFZ tworzy listy ziębian szczególnie liderów wśród fanów wzbudziła ogromny niepokój. Większość z nich udostępnia na FB wszystko o sobie i teraz boi się, że NFZ rzeczywiście będzie ich pomijał w kolejkach na badania. #pdk
@inspektor_gadzet: no wiem patrzyłem na zdjęcia, widać że to ludzie komuną podszyci. Zobaczyli starszego pana w krawacie co nazywa siebie doktorem i z automatu uważają go za obeznanego w temacie i wielki autorytet xD ja nigdy siebie za jakiegoś inteligentnego nie uważałem ale jak patrzę na tych ludzi i to co oni wypisują to chyba jestem jednak ponad przeciętną.
via Android
  • 0
@0_Stalker niestety jest też trochę tzw. inteligencji chociaż tutaj raczej ćwierćinteligentów. Generalnie ludzie z problemami, wszędzie wierzący spiski od BigPharma po 5G.