Wpis z mikrobloga

@kavior: dawno, dawno temu obstawiłem NBA na bwinie, kto z kim i jaką różnicą wygra za 2pln i siadło chyba 1175. 4 mecze. Totalnie nie znając się na koszu. Tutaj trzeba mieć farta a nie analizy. Co Ci dadzą analizy jak mecze potrafią być ustawione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heheszek_wspanialy: Tak samo ostatnio na kiblu o 20:57 sobie za 10pln puscilem na sts strzelców bramek w LM. I siadło :D Dlatego zawsze mam bekę z potężnych analityków szczególnie tych w punktach. Traktuję to jak zabawę z tą świadomością, że stracę 10pln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@toxyczny w ostatnich 4 latach latach zauważyłem, że coraz mniej takich "tęgich" głów siedzi. Ale naprawdę, bardziej bawi mnie, jak w necie pyskują, że oszustwo, że ktoś kłamie, że wygrał taki kupon. Naprawdę, wszystko jest możliwe. DIala to też w dwie strony. Ze dwa lata temu ten sam gość od remisów, miał za 2zl ponad 100klocka do wyjecia, ostatni mecz, to chyba Plovdiv grał w Bułgarii. I trafili na 2:1 w 88min(
@toxyczny powodzenia, co nie zmienia faktu, że masz rację w 100 procentach pisząc, że fart a nie analizy jest najważniejszy. Teraz kluby mają tak szerokie ławki, że tylko w ekstremalnych przypadkach absencja dwóch czy trzech zawodników ma znaczenie.