Wpis z mikrobloga

  • 6
W weekend bylem w lesie jakieś 2h oglądać działkę do kupienia. Trochę polazilem po trawie, do samochodu i do domu. Dzisiaj będąc na parkingu zobaczyłem że coś małego #!$%@? po białej desce rozdzielczej i tylko dlatego zauważyłem tego małego #!$%@?...
Coś czuje ze ten rok będzie rekordowy pod kątem ilości kleszczy komarów i innej gryzącej #!$%@? jeśli te bydlaki łażą już w lutym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kleszcze #przyroda #las
BOYAR - W weekend bylem w lesie jakieś 2h oglądać działkę do kupienia. Trochę polazil...

źródło: comment_1580920123Z8Pyv83OXEIa12uVCGiSVw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Stefancveluszko zrobiłem kiepsko zdjęcie ale jak się cały rozłożył z tymi #!$%@? łapkami i morda to miałem ochotę spalić go razem z całym samochodem. Teraz wydaje mi się że co chwila coś mnie lazi
  • Odpowiedz
@BOYAR: @jestem_na_dworzu: Przekonanie, że mróz je zabija jest błędem. One sobie przezimują pod korą drzew czy w innych zakamarkach, a w tym czasie mróz zabije więcej ptaków, które żywią się owadami.
Chcecie mniej kleszczy to dbajcie ogólnie o przyrodę, a w szczególności o ptaki i ich miejsca lęgowe. Niestety, poza pewnymi wyjątkami, liczebność ptaków szybko spada.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@marian1881

I bym zapomniał. Nie wygląda mi to na kleszcza.

A mi to nie wygląda nawet na słonia. Nie wiem na co wam to wygląda, zdjęcie nie jest może idealne ale jako pechowa osoba która miała już na sobie parę kleszczy, wiem co widziałem. Na pewno nie był to #!$%@? strzyżak.
  • Odpowiedz