Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski, mój Xiaomi Mi6 już wykazuje oznaki zużycia, chyba wypala mu się ekran, wyrobił się port usb, a ostatnio spadł mi na parkingu i pękło szkło z przodu. Chyba czas na zakup nowego.
Zastanawiam się nad wyborem jednego z dwóch modeli:

Mi9 lub Mi9T

Który wybrać? A może jest coś lepszego w tym pułapie cenowym?
No i drugie pytanie, czy dalej na Ali/gearbest jest opcja ominięcia cła?
#xiaomi #smartfon #aliexpress #gearbest #zakupyzchin #mi9t #mi9
JohnnyGavlacci - Miraski, mój Xiaomi Mi6 już wykazuje oznaki zużycia, chyba wypala mu...

źródło: comment_1580908011wtafm6F6nXkFkEI5EtPdBv.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@JohnnyGavlacci: Mam Mi9 od 4 października, jestem bardzo zadowolony, Mi9T ma słabszy procesor i brak ładowania indukcyjnego, możesz się zainteresować ewentualnie Mi9T Pro który dalej nie ma indukcyjnego ale ma Snapdragona 855. W wersjach z T nie masz notcha, tylko normalny ładny ekran bo masz wysuwaną kamerkę, ja chciałem bardzo indukcyjne, notch mi nie wadzi. Zapłaciłem wtedy 1308 na gearbeście i jestem bardzo zadowolony, polecam, ale czy coś lepszego w
  • Odpowiedz
  • 5
@JohnnyGavlacci Mam mi9 od sierpnia ale gdybym miał wybierać drugi raz to brał bym mi9t bez pro

-Niższa cena
-W codziennym użytkowaniu nie odczujesz żadnej różnicy między snapem 855 a 730
-lepszy design, brak notcha który jest mały ale jednak widoczny i przeszkadza
-Aparaty bardzo wystają, nawet w etui ciężko je
  • Odpowiedz
@JohnnyGavlacci: Polecam mi9T. Sam mam wersje 9T i od ponad pół roku działa idealnie, wysuwany aparat fajny bajer, ale większą zaletą jest brak notcha.
Brat kupił ostatnio 9T pro i również jest mega zadowolony, więc jak najbardziej polecam.
  • Odpowiedz
czy dalej na Ali/gearbest jest opcja ominięcia cła?


@JohnnyGavlacci: Cło na telefony wynosi 0%. Na gearbest jest problem z dostępnością mi9t. Na banggood prędzej dostaniesz. Oba sklepy mają przesyłki omijające VAT, ali odpuść
Jak nie grasz w gry to imo bierz mi9t
  • Odpowiedz