Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schodek: ładny tylko jeszcze obróć oponę w dobrą stronę co sobie głupiego ryja nie rozwalisz przy pierwszym deszczu ;)
(rowki do odprowadzania wody mają ja wyprowadzać poza oponę a nie wciągać ku środkowi)
@Dusha: Traktuje jazdę na moto jako hobby. Lubię jak jest ciepło, komfortowo. Nie lubię zakładać na siebie 5 warstw czy tez wydawać na ubrania zimowe 15k ;)
@Maav: @Maav: to prawda, udało mi się kupić zamówiony przez kogoś kto zrezygnował. Jak bym chciał kupić przed sezonem to bym dostał go w kolejnym roku. Sporo niestety się czeka.
@korbikulec: jak się dowiadywałem we wrześniu to czas realizacji zamówienia to około 10-12 miesięcy.
Nie wiem jak to teraz wyglada bo udało mi się kupić jak już ktoś zrezygnował.
@schodek: Graty, ja dość długo się zastanawiałem nad tym modelem ale ostatecznie padło na mt 07 :)

Co do dostępności to jest kilka dostępnych od ręki w Polsce z transportem na terenie całego kraju, problem jest z czarnym kolorem. Są regularne dostawy co miesiąc.
@quaintanimus: mnie żona namawiała na mt07 w tym neonowym kolorze. Mi tez się podoba. Bardzo fajny motocykl, niby trochę ponad 70KM ale świetne silniki, bardzo mocne. Zdecydowałem się na 650r bo to ciagle dość rzadko spotykany model.
Może kiedyś zorganizujemy zlot wykopowy ? To fajna inicjatywa i nie ograniczają nas kilometry- każdy lubi jeździć ;)