Wpis z mikrobloga

@zozol1950 z Wrocławia do Sopotu się trafiła godzina opóźnienia ale nadrobił do 30 minut, na tym bilecie za 81 zł można jeździć pociągami TLK i IC czyli zdecydowanie większość dalekobieżnych nie można jedynie EiC i EiP
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: w przyszłości jak obejdziesz duże miasta to jak dla mnie są dużo ciekawsze miejsca. Jeśli lubisz typowo historyczne obiekty to główne cele powinien być zamek w Malborku, tzw sztolnie kolo Wałbrzycha, Świnoujście z fortami, rejon Kłodzka z twierdzą Kłodzką, Srebrna Góra itd. Fajne miejsce gdzie warto być obowiązkowo to góry Stołowe z górą Szczeliniec Wielki oraz Błędne Skały. Nie znam osoby której by się tam nie podobało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zozol1950: przez 6 lat tak jeździłem po 5-6 wyjazdów rocznie. I sentyment został do takich pomysłów xD Fajnie że ktoś takie coś lubi. Jak by co to pisz jakbyś potrzebował rady. Akurat też z lubelskiego jeździłem, tylko teraz mieszkam gdzie indziej i się skończyły takie wyprawy. Jeszcze da się w lecie pojechać do Adsparch. Możesz sobie w google obejrzeć. Nocnym Lublin Wrocław i tu przesiadka na drugi pociąg. Ale to na