Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zozol1950: Bilet weekendowy (bez zniżki studenckiej), bądź możesz kupić bilet po prostu na wybrany przez Ciebie pociąg że zniżką 51% na wybraną relację z ważną legitymacją studencką. Do Warszawy masz chyba nawet ofertę taniomiastową. Musisz policzyć co Ci się bardziej opłaca. Na bilecie weekendowym w czasie jego trwania masz nieograniczone przejazdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bazylczuk: ciężko ale jak się nie ma kasy i jest się młodym to żadna przeszkoda. Potrafiłem z 15 godzin jechać na drugi koniec Polski, chodzić od rana do nocy i powrót pociągiem tyle samo. Teraz już stary trochę jestem i nie daję rady ale nie ma co zniechęcać. Znam takie osoby co też marudziły że wszędzie daleko i dopiero po 35 roku życia pierwszy raz nad morze czy w góry pojechały
@zozol1950: ja na początku stycznia zrobiłem takiego tripa z Lublina na bilecie weekendowym PKP IC za 81 zł od piątku do niedzieli trasa Lublin-Szklarska Poręba-Wrocław-Sopot-Warszawa-Lublin i wszystko wyszło około 200 zł za bilety jedzenie i alko nawet w barze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zozol1950 szczerze teraz bym Odrzucił Szklarska bo albo mało czasu do odjazdu albo długie czekanie pewnie bym wybrał Poznań z Wrocławia przed Sopotem. W każdym mieście był czas żeby zwiedzić, zjeść
@zozol1950: musisz Przeliczyć co się bardziej opłaca czy weekendowy czy zwykłe studenckie, ale mi się bilet zwrócił od momentu wyjazdu z Wrocławia, i szybciej było z przesiadką w Warszawie niż bezpośredni do Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lysi0 a jeszcze co do pociągów duże opóźnienia były? I czy na tym weekendowym jest dużo pociągów którymi mogę jechać? Bo widziałem że tam niektórymi mogę tylko