Wpis z mikrobloga

Ale masakra z tymi oszustami na olx, no w życiu bym nie pomyślał że takie są teraz techniki oszukiwania. Wystawiłem pierwszy raz coś na tym portalu - telefon. Pierwsza wiadomość, typ pisze ze mieszka w Londynie i że chętnie kupi, wyśle mi 200zl więcej za kuriera, mówię ok, wysłałem mu dane do przelewu, myślę no nie wierzę jak łatwo sprzedałem xD No i się zaczyna, przychodzi mi jakieś niby potwierdzenie przelewu, typ pisze że bank trzyma teraz pieniądze i muszę wysłać potwierdzenie wysłania przedmiotu, w tedy przelew pójdzie, ahaaaaa no i #!$%@? tam, nic mu już nie odpisywałem, minęła może z godzina i następny typ z Anglii pisze xD No #!$%@? w sumie pięciu takich napisało, każdy mieszka w Londynie, wszystko z innego konta, inny styl pisania, jeden nawet się zwracał do mnie "bracie". No #!$%@? ludzi na prawdę #!$%@?ło. Od zawsze tak było na tym olx? Bo ja pierwszy raz coś wystawiam, a nic nie słyszałem. #olx #januszebiznesu
  • 8
@znaku: beka z debili. mysla ze sa rekinami biznesu dorabiając sobie kilka stówek tygodniowo do tygodniówki w fabryce xD niby sprytni sa ale na tak niskim poziomie ze nie zdają sobie sprawy ze mogliby na takim sprycie zarabiac miliony