Wpis z mikrobloga

Hej, Mircy kociarze, moja kotka w ostatnim tygodniu zaczela się do mnie niebezpiecznie często przytulać, łasić, dosłownie nie odstępuje mnie na krok. Pozwala dotykać brzucha, wskakuje na mnie jak leżę, nie ostrzy pazurków. Mruczy i wpycha mi główkę w moją szyję, śpi koło mnie cala noc ale tak, żeby mieć ze mną kontakt fizyczny.
Trochę zaczyna mi to przeszkadzać bo ona już przesadza XD
Niedawno miała rujkę, wiec to raczej nie to, u niej objawia się to trochę inaczej. Co może być powodem?

#koty #pokazkota #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_15808310651jyKcnhHyHeA1RvoOB8PBo.jpg
  • 29
@nytro: No to jeżeli masz ją od kociaka to może już być ten wiek, albo po prostu ma póki co ochotę na więcej czułości i bliskości z właścicielem, jeżeli tylko to się zmieniło w jej zachowaniu to nie ma się raczej czym martwić
@nytro: najprawdopodobniej ma robaki, zrób badania u weta bo to może przenieść się na domiwników.Miałem kiedyś kota przybłędę który się łasił tak jak opisujesz, po odrobaczeniu zrobił się normalny.
Pfff, moja kotka to w zimę regularnie wbijała się pod kołdrę i spała mi na brzuchu. A w lato wyjebywala gdzieś i na 3 dni czasem, albo piła wodę z kibla więc ¯_(ツ)_/¯ przyzwyczajaj się