Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie teraz czas dla na mnie. Do wyboru miałam:
a) Wybierz dowolne schronisko w okolicy i podaruj pieskom ciepłe koce lub karmę na zimę.
b) Przez 7 dni nie jedz mięsa. Podaj przepisy na dania obiadowe, z których korzystałeś
c) Skompletuj swój własny zestaw EDC. Opisz, co się w nim znajduje i dlaczego.

Padło na wyzwanie a. Z prostych przyczyn. Po 1. To coś dobrego a wypadało by czasem coś takiego zrobićʕʔ po 2. Zrezygnowanie z mięsa na tydzień nie było by dla mnie czymś trudnym lub skąpliwkowanym a zestaw EDC nie wydawał mi się ciekawym zadaniem dla mnie.

Więc wraz z #niebieskipasek zabraliśmy niepotrzebne koce z domu oraz pojechaliśmy na zakupy kupiliśmy dodatkowe 2 koce, 20kg suchej karmy i kilka dużych puszek z jedzeniem. Całe zadanie było dla mnie o tyle trudne bo oboje musieliśmy znaleźć wolne popołudnie bo schronisko jest dość oddalone od samego terenu zabudowanego.
Po wyjściu i uśmiechu od Pana zajmującego się schroniskiem chcieliśmy zabrać psiaki na spacer, ale cały dzień lało. Oboje doszliśmy do wniosku, że psiaki nie mają tam najgorszych warunków bo w niektórych domach mają o wiele gorsze warunki i serducha nas bolały, że nie możemy któregoś przygarnąć ()
A więc ciekawe doznanie, raczej będziemy tam częściej wpadać i polecam każdemu odwiedź schronisko.
oblaczek - #mirkowyzwanie teraz czas dla na mnie. Do wyboru miałam:
a) Wybierz dowoln...

źródło: comment_1580830096AobbYkBpBJS4rilWmdvGco.jpg

Pobierz
  • 10
@oblaczek: i znowu wszyscy jada do schroniska nie sprawdziwszy na stronie schroniska jakiej karmy potrzebują :< naprawdę większość schronisk nie karmi psów marketowymi karmami...