Wpis z mikrobloga

Hej, szukam laptopa używki tak do 1100 zł, obecnie mam starą toshibe satellite c660 z i3 2310m+(dołożony ssd+8gb ram) nie zmieniałbym tego laptopa, ale mam spalony jakiś moduł ładowania baterii na płycie i musi być na stałe podłączony do zasilania (w #serwis powidzieli mi za naprawe ~350zł i że się nie opłaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Laptopa używam głównie do internetu i nauki programowania. Czy jak uda mi się znaleźć Elitebooka 840 g3 albo Thinkpada T460 to odczuję sporą różnice w wydajności? czy w takiej cenie to bedzie to samo co moja Toshiba?
#laptopy #szukamlaptopa
  • 3
@Adam32: ja mam probooka 640 g1, dziewczyna elitebooka 840 g3 i neta przegląda się tak samo, ale 840 jest dużo cichszy - w większości wentylator nie pracuje. Jedyny minus to ekran 720p, ale w razie potrzeby można łatwo wymienić, choć można też rozważyć stację dokującą+monitor i peryferia. A stację i tak warto dokupić dla większej liczby usb - bo 2 to trochę bieda.
A jakbyś rozważał stację to też warto rozważyć
Czy jak uda mi się znaleźć Elitebooka 840 g3 albo Thinkpada T460 to odczuję sporą różnice w wydajności?


@Adam32: Tak, powinien być szybszy, ale też są mniejsze, lżejsze i łatwiejsze w przenoszeniu.