Wpis z mikrobloga

Przymierzam się z kupnem jakiegoś zegarka smartwacha ze względu na wygląd jak i funkcjonalność takiego gadżetu, budżet jaki mam to ~1500. Zegarek potrzebuje do biegania raz na tydzien basen trenuję również 2x w tygodniu boks, ale nie spotkałem się żeby ktoś używał do sportów walki takiego sprzetu. Generalnie aktywność fizyczną mam dużą ze względu na pracę na nogach jak i trochę fizyczną. Z bajerów to fajniejak by była płatność, powiadomienia . Mam 2m i ponad 100kg wagi a więc jak czytałem to lepiej kupić coś większego na moją rękę i przymierzałem się z kupnem Fenixa 5.
Może ktoś coś innego polecić ?
#garmin #smartwatch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KurpKur1: nie pomoge za wiele, nie rozwazalem przy zakupie w ogole tego modelu, a tyle co czytalem to tak srednio. Przed zakupem sugerowalbym zebys go na zywo zobaczyl. I pamietaj ze na basenie nie dzialal bedzie czujnik tetna, jesli to dla ciebie wazne.
  • Odpowiedz
No to tu juz nie odpowiem, dla wielu liczy sie tez wyglad wlasnie. Natomiast jesli cos, to jednak czekalbym na promo na fenixa. Tak jak teraz masz va3 za 660zl cena nierealna w PL, tak samo pewnie jakis fenix niedlugo wyskoczy :)
  • Odpowiedz