Wpis z mikrobloga

No i za to ja szanuję Too Faced. Piękne, spójne kolorystycznie cienie, które całościowo można wykorzystywać do codziennych, dziennych makijaży. Dodatkowo jeśli te cienie będą zachowywać się tak samo jak w tej pierwszej palecie Chocolate Bar (moja paleta numer 1, kupiłam już drugie opakowanie i używam praktycznie już tylko jej) to będzie ideolo. Polecam wszystkim te cienie. Pigmentacja nie jest jakaś szałowa, ale moim zdaniem to właśnie jest atut, bo cienie ładnie się ze sobą blendują i mają idealną teksturę. No i pięknie pachną. #mirabelkipolecajo #pokazkosmetyczke #kosmetyki #makijaz
Pobierz M.....n - No i za to ja szanuję Too Faced. Piękne, spójne kolorystycznie cienie, któr...
źródło: comment_7C2MzgpWqbKuAsCDpMSbQDjCMLXl3z4y.jpg
  • 8
@LCaseiDefensis Kurcze, o rasistowskich poglądach nie słyszałam. To muszę zagłębić się w temat, ale nie ukrywam, że akurat to, że oni jako jedni z pierwszych głośno sprzeciwiali się testom na zwierzętach (nawet kosztem "pigmentacji" o co na początku też był raban, kiedy świadomość społeczna nie była jeszcze tak modna) mocno mnie do nich przekonało. To były też pierwsze droższe kosmetyki, które kupiłam za swoje własne pieniądze.