Wpis z mikrobloga

Poczytajcie sobie w internetach, jak różowe traktują prawiczków. W NAJLEPSZYM razie jest to ich w oczach pewna niepełnosprawność i problem, który wspólnymi siłami miłości uda się rozwiązać. Czyli: "no niestety okazało się, że jest prawiczkiem! Byłam w szoku! No może początkowo był trochę nieporadny... ale nauczył się i w sumie teraz jest nawet dobrze". Albo "niestety okazał się być prawiczkiem. Ale nawet dobrze mu poszło". Albo "hihi prawiczek! To słodkie w sumie xD"

W gorszym wariancie jest natomiast:
"Chłopak którego poznałam ma 24 lata i jest nadal prawiczkiem! Czy to normalne? Czy coś z nim nie tak?" lub "ale on jest prawiczkiem! Powinnam dać mu szansę czy poszukać innego?"

W najgorszym wariancie:
"Nigdy więcej prawiczków! Co za żenua, najpierw nie mógł mu stanąć, a potem nie mógł trafić, jak już trafił to skończył w 2 minuty, Boże, całkowicie mi podniecenie opadło przez niego. Teraz poznałam nowego chłopaka i wreszcie mam cudowny seks".

Wnioski? Po pierwsze, różowe po 20 roku życie są zwykle tak bardzo przeruchane, że prawiczek jest dla nich czymś dziwnym i nienaturalnym. Bo prawiczek to niemalże synonim przegrywa, nieudacznika, problemów psychicznych. Ewentualnie za normę można uznać prawiczków 15-letnich...

Po drugie, świadomość, że jest się prawiczkiem, a partnerka nie, obniża kolosalnie poczucie własnej wartości. Wyobrażacie to sobie? Nawet nie bardzo wiesz, jak trafić w cipe, za to ona już była regularnie bolcowana przez kogoś innego, jęczała i dostawała orgazmów xD ZAWSZE będziesz porównywany do byłych, nawet podświadomie. I ZAWSZE wypadniesz gorzej, bo pierwszy raz jest słaby. To upokarzające.

Dlatego tylko dziewica... Seks z dziewicą uratowałby moją psychikę. Inne konfiguracje pogłębiłyby problemy z postrzeganiem seksualności. I albo seksuolog albo coś jeszcze gorszego.

Tak, chcę się zakochać w 18-23 letniej dziewicy 7/10 i z nią to zrobić. Jakie mam szanse na to? Żadne #!$%@? xD

#logikarozowychpaskow #przegryw #seks
  • 30
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: zjadłem 50mg sildenafilu podczas pierwszego razu, dziewczyna stwierdziła ze nikt nigdy jej wczensiej tak nie wyruchał, oczywiscie trzeba bylo sklamac ze jest sie ruchaczem, nigdy wiecej juz jej nie ruchalem. Sildenafil najlepszy lek na prawictwo
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Moim zdaniem są szanse, serio. Znam kilka dziewczyn z polibudy, faceta to one raczej nigdy nie miały w łóżku(90%) a całkiem sympatyczne osoby, nawet z twarzy. Nie szukaj po #!$%@?łkach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: I to jest jakościowy wpis - akcja budowana od początku, poszczególne opcje podparte potencjalnymi wydarzeniami, wnioski wyciągnięte, a na końcu rozwiązanie i humorystyczne zakończenie oraz poprawnie użyte "xD". Szanuję!
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: 18-23 letniej dziewicy ? koleś, gdzie ty zyjesz ? Teraz to nawet 15-16 letnie szare myszki juz mają za sobą pierwsze bzykanka a ten marzy o dziewicy w wieku np. 23 lat xd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reflexiej123:

ZAWSZE będziesz porównywany do byłych, nawet podświadomie. I ZAWSZE wypadniesz gorzej, bo pierwszy raz jest słaby. To upokarzające.


Chlopie, #!$%@?, masz jeszcze drugi raz, trzeci, czwarty, #!$%@?, piąty.
Prawiczek ma tę przewagę, że jest cały czas mega podniecony. Ja po pierwszym razie jak doszedłem to potem mogłem ruchać jak maszyna. #!$%@? dalej jak skała, nawet zaraz po orgazmie. Jak moja partnerka po pierwszym razie porównywała mnie do byłych, to kolejnymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Edenes:

18-23 letniej dziewicy ? koleś, gdzie ty zyjesz ? Teraz to nawet 15-16 letnie szare myszki juz mają za sobą pierwsze bzykanka a ten marzy o dziewicy w wieku np. 23 lat xd.

Średni wiek inicjacji seksualnej młodych kobiet w Polsce to 18,1 lat. 9% młodych kobiet (18-35) przechodzi inicjację seksualną w wieku 21 lat lub powyżej. Źródło

Tak, chcę się zakochać w 18-23 letniej dziewicy 7/10 i z nią
  • Odpowiedz