Wpis z mikrobloga

@oran: Nie zrobisz, szczerze mowiac to nawet nowego portu nie wlutujesz, zostaje Ci wkleić jakoś samo gniazdo i mega ostroznie jakims bardzo cienkim drutem to połączyć - zeskrobując trochę soldermaski albo łącząc się wprost do kond/rezyst
Bo robiłem to zwykła lutownica, a nie ta hot air


@oran: to nie ma tak dużo do rzeczy, HA pewnie zdmuchnąłbyś elementy ;] po prostu potrzeba wprawy.

Co do naprawy, to da się zrobić, ale potrzeba trochę cierpliwości oraz najlepiej mikroskopu i dobrego operatora lutownicy.

Kup sobie też jakiegoś fluxa ;].
@oran: aha, każda lutownica ma inne zastosowanie, jak będziesz sprytny to i niektóre SMD polutujesz "pistoletem" awaryjnie, ale powiedzmy, że żeby to było robione dobrze i żeby takich fuckupów uniknąć, to trzeba mieć sprzęt i umiejętności, niestety.
@oran: no to #!$%@? :D kupie od chińczyków za 9€ nową płytkę z już gniazdem zamontowanym (i corona virusem hehe), ale dla zabawy spróbuję coś zrobić jeszcze.

Już próbowałem normalnie kolbą tam postawić do tej ścieżki jakieś łączenie ale no nie umiem :)

Pada już i tak nie ładowałem kablem od dawna, kupiłem se baterię które mają w sobie wejście do ładowania, ale sobię tak grzebie z nudów.