Wpis z mikrobloga

Chanel - Mademoiselle
Post zbiorczy
Poznajemy tutaj zapach nr 12z ???

Źródło: genericperfumes.com

Proporcja: 1:4

Co dodano: Spirytus skażony 96%

Kiedy dodano: 12.2019 r

Zapach GO: No tutaj mogę z czystym sumieniem każdej różowej olejek polecić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapach moim zdaniem nieziemski, lekkie kwiatowe ale niebanalne orzeźwienie w dobie wszędobylskich cięzkich tłustych wręcz ulepowych słodziaków xD No okej, może hejtuje damskie sweet gourmandy, ale naprawdę wśród nich znajdzie się wg mnie parę może perełek, a reszta mainstreamu na jedno kopyto xD Ale wracając do zapachu - małżonka zakochała się w mademoiselle parę lat temu i już kilka flakonów osuszyła. Dlatego odrobinę się obawiałem wyjeżdżając jej tu z olejem, który miałby zastąpić je najwspanialszy najukochańszy zapach. A jak wyszło? O tym już w kolejnym akapicie! x---D

Podobieństwo do oryginału: No jest nieźle. Jest całkiem dobrze. Ja co prawda tylko raz testowałem nadgarstek w nadgarstek z oryginałem, ale jak pisałem, różowa zlewa się tym od dawna i zaakceptowała :P A więc źle nie jest, jest wręcz bardzo podobnie. Oryginał do powąchania w każdej wąchalni pod nosem, więc jeżeli komuś podpasuje to można śmiało brać :=>

#genericoils