Wpis z mikrobloga

Powiedzcie obiektywnie czy przesadzam, bo zdaję sobie sprawę że czasem przejawiam zachowania księżniczki. Zacznę od tego, że zaprosiłam mojego faceta wczoraj i dziś na obiad. Z racji tego, że on pracował w weekend a ja miałam wolne, więc miałam czas na gotowanie. Zjadł oczywiście ze smakiem. Dziś po obiedzie poszliśmy do niego. Po kilku godzinach zgłodniałam i zapytałam czy coś zamawiamy. Oburzył się i powiedział że nie, bo on teraz nie ma kasy przed wypłatą. Ok, dla mnie zrozumiałe bo sama czekam na wypłatę, ale myślałam, że razem wymyślimy jakieś rozwiązanie. Ja siedziałam w pokoju, oglądałam tv, a on poszedł do kuchni i nie było go dłużej. Poszłam zobaczyć co robi, a on jadł zapiekanki.. Czuć było zapach zapiekanek ale nawet nie poczęstował. Powiedziałam, że miło mi że tak w ukryciu sobie je, skoro mówiłam że jestem głodna. A on, że nie miał więcej pieczywa i że jakby mi dał to sam byłby głodny. Wkurzyłam się na maksa i poszłam do domu. Ja dwa dni dla niego stałam przy garach a on nie chciał podzielić się głupią zapiekanką.. Przesadzam? Co byście zrobiły na moim miejscu?

#porady #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gotowanie #jedzenie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anoniemamowy: Z opisu wnioskuję, że trafiłaś na najgorszą możliwą opcję: egoista. Uroda przeminie, a potem męcz się z typem dla którego liczy się tylko "ja". Miłość to jest dokładne przeciwieństwo egoizmu. (nie mylić z zauroczeniem)

Miłość to dawanie, troska o drugiego człowieka. Przynajmniej tak ja ją pojmuje.
Zmień na lepszy model póki jeszcze czas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anoniemamowy: no jak dla mnie tylko ktoś poniżej 9 roku życia był by usprawiedliwiony choć ja np już w tym wieku bym przed kimś głodnym w tajemnicy nie zjadła. Egoista i tyle jak dla mnie to śmieszna wręcz jest jego zachowanie. Jeśli chcesz z nim być to przede wszystkim zero gotowania karmienia i dogadzania jeśli nie ma wzajemnosci.

  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Niski masz standard i tyle, później się nie dziw że jesteś nieszczęśliwa albo jak niektóre mirabelki tutaj płaczą, że po 10-15 latach trafiły na rynek wtórny i co teraz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz