Wpis z mikrobloga

Wczoraj skończyłem, moje trzecie przejście, po jakiś 6-7 latach przerwy od ostatniego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miło było wrócić i przypomnieć sobie fabułę, bo sporo zapomniałem po tak długiej przerwie.
Dużo z szkieletami przywoływanymi przez magów-szkieletów walczyłem (kilka poziomów tak podniosłem postać), stąd taki wysoki poziom, innych sztuczek nie używałem. Siła do 94 podniesiona z PN, reszta to napoje, tabliczki i jakieś gulasze.

#gothic #gothic2nk #gothic2
Pobierz Powstaniec - Wczoraj skończyłem, moje trzecie przejście, po jakiś 6-7 latach przerwy ...
źródło: comment_swOaS6xBQYZjef4vjfPJj6kDu49lDTqn.jpg
  • 15
@Powstaniec widzę że grałeś jednoręka plus łuk/kusza. Ja wczoraj zacząłem grę planując stworzyć łucznika, jakie masz rady żeby nabić tak wysoki poziom i żeby się przyjemnie łucznikiem grało ?
@Bonwerkz: @Patryk2391 @matiq95: : Wytłukłem wszystkie potwory, okradłem jakieś 90% postaci (dużo expa) plus dużo walczyłem z szkieletami przywoływanymi przez magów- ożywieńców. To daje w zasadzie nieograniczoną ilość expa. Tak szacunkowo u mnie to mogło być z 500, może 600 ubitych szkieletów, co daje jakieś 150 000- 180 000 dodatkowego expa. Na obrazku pobojowisko po jednej z takich bitew, gdzie ubiłem jakieś 150 szkieletów. W ogóle to miejsce na południu
Pobierz Powstaniec - @Bonwerkz: @Patryk2391 @matiq95: : Wytłukłem wszystkie potwory, okradłem...
źródło: comment_3eCs5ILHGAJU5DeyTdQknVKIZNSRh8mS.jpg
@H4LC1K: Dzięki, właśnie dziś znalazłem i ogarnąłem że wypada zainstalować
Community Patch 1.75.14 (Edycja Rozszerzona), Quest Pack 4.2 PL i może Content Mod 3.1 INT
Powoli pobieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@laress: Tylko bonusy na siłę z kapliczek za 100 złota żużyłem przed 94 pkt siły, bo zapomniałem że ich liczba jest ograniczona, reszty nie. Pamiętaj że goblinach jagód jest więcej niż smoczych korzeni, więc zręczność łatwiej się zwiększa. Plus zainwestowałem trochę PN w zręczność, bo chciałem mieć akrobatykę.
@Powstaniec: W NK nie warto bawić się w wieloliniowe rozwijanie postaci, bo później w late game mogą być problemy chociażby ze smokami, chociaż nie zawsze muszą. Też prawda, że goblinich jest więcej, bo wypadają chociażby z zabitych paladynów, ale nieznacznie