Wpis z mikrobloga

Mam problem z #gmail Zapomniałem hasło do konta, a wszelkie próby odzyskania spełzły na niczym. Mam to konto zalogowane na telefonie i cały czas je aktywnie używam. Problem pojawił się, gdy chciałem zalogować sie ma TV i okazało się, że nie pamiętam hasła. Pytanie następujące: czy jest jakiś kontakt do żywej osoby w google z którą mógłbym przedyskutować problem. Wysyłałem zapytanie z opisem gdzie się logowalem, z jakich urządzeń, w jakich miastach w konkretnych terminach, jednak automat odesłał mi odpowiedź, że to konto jest aktywne i mam skorzystać z formularza odzyskiwania hasla. Wróciłem do punktu wyjścia. Ewentualnie czy mogę jakoś wyciągać hasło z aplikacji pocztowej na #ios ? Niebawem będę zmieniał telefon i obawiam się, że nie będę mógł się zalogować na głównego maila. #pomoc #google #iphone
  • 5
  • Odpowiedz
Nie podawales deugiego Konrad ratunkowego email?? Albo dodatkowego numeru telegonu? Lepiej sobie ułatwiać na przyszłość opcje ratunku bo niestety raz mnie to uratowało bo support google za wiele pomocny nie jest
  • Odpowiedz