Wpis z mikrobloga

@Drakii: W zasadzie nawet legalizacja brzmi tutaj lepiej niż usankcjonowanie bo z drugiego wynikałoby że związki partnerskie mają już określony status prawny w polskim systemie a tak przecież nie jest
Związki partnerskie są jak najbardziej legalne i nikt nikomu nie zabrania przepisywać na drugą osobę majatku. Raczej chodzi tu o to żeby w dalszej perspektywie domagać się tych samych praw co małżeństwa - bezwarunkowego prawa do posiadania potomstwa. Otóż wyjaśnię że skoro w związku partnerskim ( konkubinat to też związek partnerski?) Dobierają się osoby posiadające dwa organy rozrodcze tego samego rodzaju to automatycznie oznacza to że nie mogą mieć potomstwa. Tadam.( ͡
@MateriaBarionowa: Przeszkadza mi wszechobecne panoszenie się ciemnoty, wszystkie tematy które poruszaja ruchy lgbt byly w historii odnotowywane, ale nigdy tak ordynarnie. Homoseksualizm jest zły i nie powinno się go w żaden sposób reklamować dla dobra społeczeństwa.
@matye: No tak, lepiej szkalujmy ich i nazywajmy dewiantami xD. Ci ludzie nie wybrali sobie orientacji, a to, że będą żyć w zgodzie z nią (czyli wybiorą sobie na partnera kogoś tej samej płci) w żaden sposób nie krzywdzi osób postronnych. Ludzie z ciasnymi umysłami i niezdolnością do zaakceptowania inności zawsze znajdą sobie cel do krytykowania, jak choćby jeszcze kilkadziesiąt lat temu było z osobami leworęcznymi. A co do "naturalności" to
@splinter96: Jako osoba leworęczna mogę to potwierdzić. Co prawda urodziłem się już po transformacji ustrojowej, bo w 1991, to jednak nadal w podstawówce zmagałem się z dyskryminacją z uwagi na używanie swojej NATURALNIE lepszej i bardziej sprawnej ręki(czyli lewej). W ankietach, jakie wypełniali rodzice czy nauczyciele leworęczność była klasyfikowana jako duża wada. W związku z tym nie mogłem mieć np. wzorowej oceny z zachowania. Teraz docenia się osoby leworęczne, zauważa ich