Wpis z mikrobloga

Czy @mbank to oficjalne konto?
Niestety nie macie żadnego chata, więc pytam tutaj:
W jaki sposób mogę wyciągnąć historię mojego zamkniętego już konta?
Te dane na pewno macie - bo musicie mieć. Niestety straciłem możliwość zalogowania się dzień wcześniej niż myślałem i sam sobie takiej historii w najnowszej wersji nie wyciągnąłem...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oshiecki: heh, tam chyba nawet nie czytają pytań, tylko szukają słów kluczowych i odpowiadają... Może to bot ;-) Dopiero po wymianie kilku wiadomości zrozumieli, że pytam o zamknięte konto (o czym napisałem od razu)...
  • Odpowiedz
@husky83, mamy czat :) Znajdziesz go tutaj: https://www.mbank.pl/kontakt/oferta-indywidualna/ :) Celem złożenia dyspozycji dotyczącej zamówienia dokumentu do zamkniętego konta powinieneś dostarczyć pismo z prośba o wystawienie żądnego dokumentu. Pismo powinno zawierać: PESEL, imię i nazwisko, aktualny adres korespondencyjny, adres mailowy,
informację o uiszczeniu opłaty za dokument na rachunku podanym przez pracownika mLinii 801 300 800, informację - jaki dokument zamawiasz i do jakiego produktu :) Za realizację dyspozycji pobierzemy opłatę zgodną
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: hmmm... odpowiedź zupełnie inna niż przez czat, ale co mnie dziwi to żądanie opłaty za dostęp do moich danych, które przetwarzacie... Już wystarczająco dużo mi ukradliście - i tak, to jest dobre słowo... Co ciekawe, opłata 25zł została pobrana nawet za miesiąc, w którym już u Was konta nie miałem! Konto zamknięte ostatniego grudnia - i wtedy została pobrana opłata za styczeń. A może to była jakaś inna opłata,
  • Odpowiedz