Wpis z mikrobloga

Ciesze sie że mnie życie nauczyło zaradności bo często jak patrzę na swoich rówieśników to ręce mi opadają. Dobra ja też jestem leniwy w #!$%@? i mam wady no ale #!$%@? niektórzy to jakis kabaret. Przykład moja była. Taka podróżniczka tu byla w tajlandj tu w izraelu tu coś tam studiowała psychologię a nie umiała żarcia zamówić przez telefon a jak kiedyś jechaliśmy do pragi to miala ogarnąć bilety ale nie zrobiła nic doslownie nawet cene na oko podala i dzien przed planowanym wyjazdem jej matka ogarniala nam bilety ale to jest nic uwaga pojechałem do niej na weekend na studia do mieszkania i wytarla sie w kocyk jak sie na nia spuscilem i nie wyprala go chyba przez 3 miechy.
  • 15
@wytrzzeszcz: wątpię xD do tego byla wege xD i #!$%@? na okrągło mrożone warzywa albo makaron jak była sama bo nie umiala se zakupow zrobić. No i sloiki od starej wiadomo. Tak to sie kończy wlasnie jak starzy wszystko robią za ciebie a ty im wchodzisz na leb bo jesteś pasożytem. Ale spoko znam więcej takich ludzi i faktycznie beka z nich a najlepsze jest to ze im sie wydaje że
@m0rdeczka: xD nie tylko ale między innymi. Poza tym nie przeszkadza mi sam fakt tego że ktoś sie chce uczyć bo mam znajomych którzy są wykrztalceni. Nie lubie podejścia niektórych ludzi. Nie ma co ogolnikowac
@m0rdeczka: mnie #!$%@? strzela jak ludzie którzy maja życie podane na tacy a jeszcze narzekają. I nie raz się zachowuja jakby za kare musieli cos robić i to takie zarozumienie bo sie czują lepsi w swoich łbach a właśnie nawet porządnie za sobą zrobić nie potrafia i maja pretensje