Wpis z mikrobloga

Jestem kompletnym amatorem, a potrzebuje porady czy czasem mnie sprzedawca w konia nie robi :)

Szukam dobrego rozwiazania typu multiroom. Słyszałem jedynie o sonos i systemie heos od denon. Rozwiazanie ma byc zamontowane w salonie polaczonym z kuchnią, sypialni, łazienkach. Zapytałem o te dwie firmy dosc renomowanego sprzedawcę. Polecil mi trzecie rozwiazanie od Bose. Nie naciskal, powiedzial ze z dwoch wspomnianych bede zadowolony, ale ze to wlasnie Bose da najlepszy dźwięk i mozliwosci. Do sonosa nie mam przekonania, heos wydaje sie byc ok. Odsłuchalem bose 650,600,550 lifestyle oraz soundbary i jest ok (maja podjechac do mnie na pomiary zeby dobrac najlepsze rozwiazanie).

Czy mozecie pomoc?

#audiofile #denon #sonos #bose #multiroom
  • 4
@malkuth: Unikaj multiroom denona.

Problemy:
- przerywanie transmisji (zakupiłem nawet zajebisty router wifi i nie pomogło);
- w trybie multiroom powiedzmy źródłem jest wieża, to na innych jest transmitowany dźwięk w niższej jakości i o wiele ciszej i przerywa;
- głośniki dodatkowe jakiekolwiek są jako "MONO", brak tutaj jakiejkolwiek możliwości rozbudowy startowego zestawu czy to soundbara czy to wieży np. 2.1 do 5.1 itp. po prostu dodatkowy głośnik działa odrębnie;
-
@HHHHHH: dziękuję za informacje :) na pewno sie przyda. Poki co wszystko wskazuje ze pojde w bose lifestyle 650 i do tego w pozostałych pomieszczeniach bose sa-5 i jakies glosniki natynkowe/podtynkowe.
@malkuth: zapomniałem wspomnieć, że napisałem do supportu denona w listopadzie... upomniałem się w styczniu to napisali, że przekazali do działu technicznego i dupa... zero zainteresowania... śmiem twierdzić, że ta firma umiera.