Wpis z mikrobloga

jako już w miarę doświadczony użytkownik tindera poznalem juz na tyle zachowania jego użytkowniczek, ze juz niewiele stanowi dla mnie tajemnicę ale jednego nie mogę zrozumieć. Jak pewnie wielu z Was zakladalem tindera bo albo do niego wracalem, albo z nudow zeby zwiekszysc sobie boost i zeby jakies nowe pary wpadly. I zawsze jest tak, ze część z tych "nowych" par to są ciągle te same laski co poprzednio xD i jak wczesniej probowalem pisac to albo odpisywaly zdawkowo wiec je olewalem albo w pewnym momencie przestawaly pisac i z nowym rozdaniem jest to samo. Jest jedna taka moja fanka, intelekt 4/10, twarz 6/10, ciało 10/10 i już ze z trzy razy probowalem z nia pisac na przestrzeni dwoch lat i ciągle tak samo xD odpisywala za kazdym razem od razu ale te odpowiedzi to zawsze jedno zdanie, zadne pytanie od niej, wiec po kilku minutach przestaje robic ten "wywiad" i ona dalej też juz nic.

Ma ktoś na to logiczne wytłumaczenie ? :)

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: dobra niech będą emocje, to wytlumacz mi te emocje. po co mnie za kazdym razem lajkują skoro im sie nie podobam ? ja tez lajkowalem dziewczyny i nawet z nimi pisalem ale jak stwierdzilem ze to nie to to pozniej jak mi wyskakiwaly na tinderze to przesuwalem w lewo. Jakbym sie pomylil i dał w prawo to po sprawdzeniu profilu, od razu bym usunal. A to są laski, które
  • Odpowiedz
@TonyP: Moja dawna znajoma mówiła mi kiedyś że często lubiła sobie po prostu popisać z kimś wieczorem, bo się jej nudziło. To mógł być ktokolwiek, więc to również możesz być ty.
  • Odpowiedz