Wpis z mikrobloga

Pograłbym sobie w coś nowego.Jaką grę kupić? Stawiam tylko na single. Interesuje mnie gra na możliwie jak najdłuższą ilość godzin, a najlepiej forever. :D Poki jedynie mają fajną przyszłość, bo wyjdą 2 DLC, reszta to gry ukończone. W Zeldzie nie podoba mi się niszczenie się broni i pusty (i imo brzydki) świat. W ogóle poki nie wspierają zapisów w chmurze, co się stanie więc, jeśli usunę grę, a potem pobiorę ją na nowo? Zaczynam od 0?
#nintendoswitch #gry

No jaka?

  • Zelda 63.2% (43)
  • Pokemon Sword / Shield 14.7% (10)
  • Mario Kart 8 13.2% (9)
  • Inna (jaka?) 8.8% (6)

Oddanych głosów: 68

  • 16
  • Odpowiedz
@Exxan: Człowieku pokemony jeszcze od 3ds biją rekordy jak najkrótszej możliwej kampanii. hwtb mówi o 25h dla swsh ale dla pokemon sun pokazuje rzekomo 33h a mi zajeły tyle razem ze złapaniem prawie każdego poka co hltb twierdzi że zajmuje 125h XDD Więc widzisz że troszeczkę zawyża. Z tych 3 pod uwagę bierz tylko zeldę i mario kart ale raczej zeldę. Świat nie jest wcale pusty a na bronie sam
  • Odpowiedz
@Exxan: Dead cells (ja obecnie mam już ponad 175 godzin)
Darkest dungeon - mam na steamie wbite też ponad 100h, ale gra jest tak dobra, że myślę o zakupie na switcha
A jak serio chcesz mieć coś na "forever" to chyba wychodzące w przyszłym miesiącu Animal Crossing się nada
  • Odpowiedz
@Exxan: z tych wymienionych przez Ciebie to Zelda. Poki i Mario Karty lipa. Ja skończyłem poksy w 15h. Zbierać wszystkich nie zamierzam, bo nudne. Mario fajnie wygląda, fajne do przejścia wszystkich wyścigów raz i w sumie koniec. Przynajmniej u mnie. Jakoś średnio mnie bawi obrywanie co 5 sekund jakimś gównem, żeby znowu spasc na dalsze miejsca.
  • Odpowiedz
@Exxan: z exclusivów Zelda i Fire Emblem najlepsze. Wiedźmin na switcha wygląda na kupa i klatkuje. Z multiplatów jedyna gra AAA warta polecenia to Doom, bo wersja na switcha jako jedyna ma celowanie gyro. Jest jeszcze Valkyria Chronicles 4, ale wersja na switcha wygląda gorzej niż na inne platformy, więc polecam kupić na pc albo ps4 jeżeli masz. Mario Kart nie polecam bo ta gra nadaje się tylko do multi.
  • Odpowiedz
@Exxan: Bo też szukam czegoś, co spełnia następujące warunki:
* można do tego usiąść na 15 minut i 5 godzin
* daje uczucie postępu / funu
* mechanika nie jest drastycznie skomplikowana, bo zdarza mi się nie grać przez kilka - kilkanaście dni czasami
  • Odpowiedz