Wpis z mikrobloga

Dobry dzień,
Na ten moment posiadam neostrade od Orange w zastraszającej prędkości do 20Mb/s (w praktyce jest to 15), co powoli utrudnia mi wykonywanie mojej pracy. Z racji, że nie posiadam żadnego przyłącza żeby podłączyć światłowód jestem skazany chyba na internet mobilny. Czy istnieje na tym rynku operator, który bez żadnego lejka jest mi w stanie zaoferować prawdziwy internet bez limitu?

#sieci #siecikomorkowe #orange #lte #internetmobilny #gsm #nadajnik #telefonia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@p_rudnicky: Możesz również poszukać kogoś kto ma internet bez limitu danych do 60 mb/s w T-Mobile (umowa podpisana przed wrześniem 2019), lub ma zagwarantowaną w umowie możliwość przejścia na tę prędkość (jeszcze starsza umowa) i podpisać z nim cesję umowy w salonie. Ja tak zrobiłem i mam w związku z tym nielimitowany internet LTE (do 60 mb/s) na osobę fizyczną.

Czasem są ogłoszenia od ludzi na OLX, Facebook Marketplace, a nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p_rudnicky: Przechodzisz na okres bezterminowy na tych samych warunkach technicznych świadczenia usługi. Cena też nie wzrośnie znacząco (jeśli w ogóle). U mnie cena za internet po zakończeniu umowy będzie identyczna jak wcześniej (u mnie 69 zł) (starsze umowy mają niższą cenę - 55 zł za opcję do 60 mb/s). Nie możesz się tylko zgodzić na nową umowę terminową, bo wtedy internet będzie już limitowany.