Wpis z mikrobloga

Widać karuzela #!$%@? wypokow ciągle się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GrammarNazi: Hę? Chcesz powiedzieć że cokolwiek w "działalności" którą ktoś prowadzi kosztem tej dziewczynki ma sens? Chyba tylko to, żeby kasa się zgadzała...
  • Odpowiedz
@motaboy:
jako ciekawostkę podam, że to zderzak od Peugeot 3008
nie, żebym sie chwalił, ale czekam na wersję hybrydową tego modelu, bo chcę kupić :-)
(tak, oprócz medycyny skończyłem prawo)
  • Odpowiedz
@hadrian3:
Trochę to śmieszne jak autystyczna dziewczynka niezdolna do poprowadzenia samemu fanpagea na FB, bierze się za globalne światowe problemy. I ludzie jeszcze popierają taka formę manipulacji. Tylko prawda na tym świecie jest ważna. Sukces osiągnięty na kłamstwie to co najwyżej chwilowy sukces.
  • Odpowiedz
@motaboy Ja wiem, że czapka foliowa mocno Cię uciska, to nie będę z Tobą dyskutowal, bo i tak będziesz #!$%@? głupoty, że to ktoś na niej zarabia, a wcale a wcale nie jest tak, że to właśnie firmy naftowe płacą miliony politykom i publicystom za negowanie globalnego ocieplenia i hodowle takich szurów, co potem #!$%@? w internecie takie bzdury jak Ty ¯_(ツ)_/¯

No i w przeciwieństwie do wysrywów debili, którzy piszą, że
  • Odpowiedz
  • 0
@motaboy

Hehe, Bo czaicie Greta chce nam zabrać diesla

To jest smutne jak 30-50 letni boomerzy wrzucają takie memy.

@Flypho

No cóż jak ludzie mają w dupie naukowców od 30-40 lat to tak jest.
  • Odpowiedz
@hadrian3: @Need: W tak poważnie? To, co wyprawia to dziecko traktujecie poważnie?

Ja wiem, że czapka foliowa mocno Cię uciska, to nie będę z Tobą dyskutował,


@GrammarNazi: Daj proszę spokój. Nie neguję globalnego ocieplenia, twierdzę że błędem jest polskie trwanie przy węglu (bo wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle), uważam że diesle dawno powinniśmy wycofać a ze swojej strony sortuję śmieci i staram się unikać plastiku - to
  • Odpowiedz
@motaboy ok, ale ten sprzeciw powinien być przeciwko tym, którzy za nią stoją. Teraz to wygląda jak rysowanie #!$%@? w zeszycie koledze którego nie lubisz, z tym ze robią to dorośli.
  • Odpowiedz
@motaboy Ośmiesza w taki sposób, że dzięki niej, temat stał się poważny? Teraz wszyscy mówią o klimacie, w Davos dzięki niej stał się jednym z najważniejszych tematów. Ośmiesza w oczach tych, którzy i tak by nigdy nie potraktowali tego tematu poważnie, czyli prawackich oszołomów. A dla nich wszystko co się nie miesci w ich głowach jest dziwne, śmieszne, albo podejrzane. Większość normalnych ludzi dzięki niej się w ogóle dowiedziało jak ważna jest
  • Odpowiedz
@motaboy:

Idei proekologicznej nie da się bardziej zdeptać, bo już była od paru lat zadeptywana we wszelkich mediach i prawackich brukowcach. Może nie robi tego najlepiej, może nie wszystko jest do końca przemyślane, ale pewne jest, że dzięki niej ten temat stał się medialny. W sumie całą resztę napisał @GrammarNazi
  • Odpowiedz