Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że nie nadaję się na mój kierunek. Czuję się za głupi po prostu, jak przyglądam się innym osobom z mojego roku. Często ktoś wymyśla jakieś rozwiązanie, które rozumiem, ale nigdy bym na nie nie wpadł. Dzięki nauce udało mi się narazie zdać raczej wszystkie egzaminy, które pisałem do tego czasu, ale szału nie ma po prostu. To mój 1 semestr #studbaza czy tak będzie ciągle, czy przejdzie mi kiedyś te uczucie? ()
#zalezie #przegryw #studia
  • 7
@Sachees: Mordo, nie chodzi mi bezpośrednio o trudność materiału, ale trochę do tego samopoczucia przyczynia. Po prostu czuję się, jakbym nie pasował na tych studiach, jakbym po prostu był za głupi na nie. Uczę się, znam teorię, ale jak przychodzi do robienia zadanek, to czuję pustkę. Nie umiem często wymyśleć rozwiązania problemu, mimo że jak potem je zobaczę, to wydaje się oczywiste. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Często ktoś wymyśla jakieś rozwiązanie, które rozumiem, ale nigdy bym na nie nie wpadł.


@maciek259:

Ale chodzi Ci o matme czy o jakieś programowanie? Jak o to pierwsze to ja się chyba pogodziłem z tym, że jednak nie jestem taki dobry z matmy jak myślałem chociaż zdałem wszystko w pierwszych terminach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak tam na tym MIM UWie śmiesznym, ale ja u