Wpis z mikrobloga

  • 0
Siema Mircy i Mirabelcy. Pytanie do jakiś lekarzy albo kogoś kto się zna. Ile czasu od skończenia brania Otrivin alergy mogę oddawać krew(cholerny nieżyt nosa i w sumie ćpam to g---o już od dawien dawna) ? Oraz czy branie ektorihn jest przeciwskazaniem?
Tak wiem, mogę zadzwonić i się dopytać, ale przez weekend mają zamknięte.
#medycyna #krwiodawstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ysior: ja brałem Alegre i byłem się spytać ile trzeba odczekać - odpowiedzieli że przez 2 tygodnie żadnych lekarstw nie można brać przed, a w przypadku niektórych jest to jeszcze wydłużone.

Ale otrivin to raczej te dwa tygodnie każą Ci czekac, na pewno nie dluzej jeśli wgl bo raczej mało się tego wchłania do organizmu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@andrzej-ezer aktualnie biorę ektorihn. Woda morska z ektoiną. Podobno dużo bezpieczniejsza opcja. Ale też przyszłościowo chce to rzucić ale na chwilę obecną musi mi się trochę nos zregenerować. A to że xylometazolina to g---o to już wiem od dawna. Ale niestety jak się wciągniesz tak już ciężko wyjść. U mnie jak brałem coś z xylo to lubiły mi się strupy robić i odkryłem potem Otrivin alergy. Trochę inna substancja i problem
  • Odpowiedz