Wpis z mikrobloga

Dzień rozpoczęty całkiem nieżle. Klient wrócił z awanturą, że mu niby ukradliśmy osłonę pod silnik i katalizator xD Nie chciał odpuścić, zadzwonił nawet na policję xD
Czekam aż przyjadą, trochę się chłop zdziwi jak zobaczy, że każde stanowisko jest ładnie monitorowane i widać jak auto wjeżdża i wyjeżdża. xD

#motoryzacja #samochody #janusze #polska #mechanikasamochodowa
  • 141
  • Odpowiedz
@czeczen123: @perzon: Auto miało zarówno osłonę jak i kata (przynajmniej puszkę, nie zaglądałem do środka xD). Osłonę musiałem zdjąć, założyłem po robocie. Wydechu nawet nie ruszałem. Co ma teraz a czego nie ma mnie nie obchodzi, nie mam zamiaru tego samochodu wpuszczać na kanał. Poprosiłem pana o opuszczenie terenu mojej firmy i powrót albo z policją albo w ogóle. Z drącym mordę i wyzywającym ludzi chamem rozmawiać nie mam zamiaru.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Nijak, dowiedział się że policja to najwcześniej za 2h, powiedział że poczeka to mu kazałem poczekać przed bramą bo jak nie to zaraz swoją firmę ochroniarską wezwę. Widocznie się przestraszył, bo wyjechał, a ja w sumie nie mam zielonego pojęcia czy miałbym podstawy do wzywania jakiejś firmy ochroniarskiej w takiej sytuacji xD
  • Odpowiedz
mnie też wołaj, jestem fanatykiem historii o januszach i debilach

ogólnie jak ktos wyjezdza na start z ryjem to świadczy tylko jakim zjebem jest
  • Odpowiedz
@kompanos: W samym 2019 kilka razy nas oskarżali o kradzieże jakichś katalizatorów czy innych DPFów. Plus kilka razy były reklamacje "żeście dziady nic nie wymieniły i piniondze wzieły". W pewnym momencie po prostu brakło cierpliwości na kłótnie i postanowiliśmy zainwestować w monitorowanie poszczególnych stanowisk pracy.
  • Odpowiedz
@Gaunter_o_Dim: Wiesz, jesteśmy tylko ludźmi. Przyjedzie, zapyta czy może nie zapomnieliśmy założyć, bo była a ni ma. Spoko, rozumiem, zerknie się na monitoringu ewentualnie rozejrzeć czy gdzieś nie leży i się wyjaśni. Ale jak ktoś mi wpada do biura i zamiast "dzień dobry" rozmowę otwiera "przeglądu nie przeszedłem bo mi #!$%@? katalizator #!$%@?" to nie do końca mam ochotę sobie cokolwiek wyjaśniać z takim człowiekiem.
  • Odpowiedz