Wpis z mikrobloga

Izrael zamknął bezpośrednie połączenia z Chinami, a ludzi po lotach pośrednich biorą na 2 tyg. kwarantannę. Ten naród zawsze swój interes stawia na 1. miejscu, ludzie tam nie są głupi. Może powinniśmy zrobić to samo, a nie czekać, aż bedą pierwsze zakażenia?


@bezkonta: hahaha myslisz, ze p0lak moze byc hcociaz w polowie tak zaradny jak Żyd? No chyba kpisz. To kraj obsrany gownem, tutaj nawet lotow nie zamkneli do Chin
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: No to najwyższy czas otrząsnąć się z letargu. Może jak naszych rządzących olśni, że ich immunitety nie chronią przed zakażeniem, zaczną poważniej działać w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@asd23434asd: Nie foliarze, tylko ludzie preferujący działania prewencyjne. Jeśli inne kraje wdrażają takie procedury, to foliarstwo? Wam już się w dupach poprzewracało od nazywania ludzi z odrobiną rozsądku foliarzami.
  • Odpowiedz
@bezkonta: Jakoś dziwnym trafem większość krajów ma #!$%@? Poczytaj sobie wpis mirka co to do UK z Chin poleciał i jak tam to wygląda
No ale nie ma to jak #!$%@? na swój kraj przy każdej nadążającej okazji Tfu gardze wami
  • Odpowiedz
@aret: Czemu mnie wrzucasz do jednego wora z "jebiącymi na swój kraj"? Jestem normalnym zwykłym człowiekiem i gdy są pozytywne rzeczy na temat naszego kraju - chwalę, gdy negatywne - krytykuję. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach nie mogę niczego skrytykować i na nic zwracać uwagi, bo tacy jak Ty już mi przydzielają stanowisko w jednym z obozów. Zauważ zresztą, że sugeruję zawieszenie lotów zwłaszcza ze względu na dobro naszych Rodaków, bo
  • Odpowiedz