Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor Bo lekko liznąlem temat i wydaje mi się to dość ciekawe, a co do zarobków, to ciężko się do tego odnieść, bo to już zależy od tego co dokładnie robisz i dla kogo.
@Cierniostwor Do tego dochodzi łatwość znalezienia pracy i możliwość przebierania w ofertach. Może nie jakąś spektakularną jak w IT, e wydaje mi się że źle nie ma. Znam dwie osoby po tym i żadna z nich nie narzeka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Cierniostwor Ja bym zaproponowała metalurgie. Jest na nich bardzo duże zapotrzebowanie a bardzo małe zainteresowanie kierunkiem. Ogólnie brakuje dobrych metalurgów a ci co są w hutach i przemyśle raczej w większości to osoby 40+. Dobrym kierunkiem jest też automatyka, chociaż w ostatnim czasie co raz wiecej osób sie na ten kierunek decyduje Ile osób da radę go skończyć to inna sprawa jednak wplywajaca na rynek pracy. Ogólnie jak ma środki i wystarczajac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sh2dov: tak samo zaczynałem. Chociaż na dziennych pracowałem trochę w miarę możliwości bo się załapałem do IT ale na trzecim roku byłem już na zaocznych i myślę to samo co Ty